1961 yılında kurulan Aygaz, LPG’nin üretimi, temini, stoklanması, dolumu ve LPG’li cihaz üretimi ile satışını kapsayan tüm süreçleri gerçekleştiren Türkiye’de tek LPG şirketidir. LPG sektöründe faaliyet gösteren halka açık ilk şirket olan Aygaz, 81 ilde 3800’ü aşkın tüpgaz bayi ve otogaz istasyonuyla hizmet vermektedir.Tüketiciler tarafından en çok tercih edilen LPG ürünlerini sunan Aygaz, her gün 80 binin üzerinde eve girmekte ve 1 milyona yakın araç Aygaz Otogaz ile yolculuk yapmaktadır.
Koç Topluluğu’nun enerji sektöründe faaliyet gösteren ilk şirketi olan Aygaz, Türkiye’nin 13. büyük sanayi kuruluşudur. Kurulduğu 1961 yılından bu yana Türkiye’de LPG (Likit Petrol Gazı) sektöründe liderliğini sürdüren, Aygaz; LPG’nin tüpgaz, otogaz ve dökmegaz olarak dağıtımının yanı sıra LPG basınçlı kap ile aksesuarları üretimi ve satışını da gerçekleştirmektedir. 81 ilde 2.129 tüpgaz bayisi ve 1.750 otogaz istasyonu ile hizmet veren Aygaz ayrıca, 40’a yakın ülkeye gaz aletleri ihracatı yaparak, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika pazarlarında da faaliyet göstermektedir. Aygaz tüpleri her gün 80 binden fazla eve ve işyerine girmekte, 1 milyondan fazla araç Aygaz’ın otogaz ürünü Aygaz Otogaz ile yolculuk yapmaktadır. Aygaz merkez, tesisler, bayiler, istasyonlar ve tankerler olmak üzere 25 bini aşkın kişiye yarattığı iş imkânı ile 55 yıldır Türkiye’nin dört bir köşesinde hizmet vermektedir.
reklam filmi

Aygaz’dan yeni reklam filmi

AYGAZ OTOGAZ İSTASYONLARINDA “24 SAAT”


Türkiye’nin en çok kullanılan otomobil yakıtı otogazın en çok tercih edilen markası Aygaz, “Türkiye Yola Aygaz’la Çıkıyor” reklam filminin devamı niteliğinde olan herkesin yolunun Aygaz’dan geçtiği yeni reklam filmi ile bir Aygaz istasyonunda 24 saatin nasıl geçtiğini şiirsel ve eğlenceli bir dille anlatıyor.

İstanbul, 7 Eylül 2016 - 55 yıldır LPG sektöründe faaliyet gösteren, otogaz sektörünün açık ara lideri Aygaz, “Türkiye Yola Aygaz’la Çıkıyor” reklam filminin devamı niteliğinde olan yeni reklam kampanyası ile farklı kesimlerden müşterilerin günün her saati yola Aygaz Otogaz’la çıktığını vurguluyor.

Aygaz’da hayat hiç durmuyor
En çok tercih edilen binek araç yakıtı olan otogaz pazarında Aygaz, sektöre giriş yaptığı 1997 yılından bu yana birçok yeniliği hayata geçirmesiyle rakiplerinden ayrılıyor. Üstün ürün ve hizmet kalitesi ve güvenilirliğiyle Aygaz, yeni reklam filmi ile Aygaz istasyonlarında hayatın hiç durmadığını gösteriyor.

En çok tercih edilen otogaz markası: Aygaz Otogaz
Ekonomik olmasının yanında çevreci özellikleriyle de tercih edilen otogaz, bugün Türkiye’de her 10 binek araçtan 4’ünde kullanılıyor ve 2009 yılından beri Türkiye’nin en çok kullanılan otomobil yakıtı unvanını elinde bulunduruyor. Her yıl 200.000’e yakın otogazlı araç dönüşümü yapılan Türkiye’de, otogaza olan talep gün geçtikçe daha da artıyor. Aygaz, en yaygın istasyon ağı ve Türkiye’nin en çok tercih edilen otogaz markası Aygaz Otogaz ile tüketicilere benzersiz bir ürün ve hizmet kalitesi sunuyor. Aygaz Otogaz, aynı zamanda KalDer ve Ipsos ortaklığında düzenlenen Türkiye Müşterinin Sesi araştırması sonuçlarına göre “müşteri bağlılık seviyesi en yüksek otogaz markası” unvanını da elinde bulunduruyor.

TBWA\ISTANBUL tarafından hazırlanan reklam filminin yönetmenliğini Ozan Açıktan üstlendi.


Reklam Künyesi
Reklamveren: AYGAZ OTOGAZ / AYGAZ
Reklam Ajansı: TBWA\ISTANBUL
Aygaz Pazarlama Direktörü: Ercüment Polat
Aygaz Otogaz ve Dökmegaz Pazarlama Müdürü: Nilay Güler
Aygaz Otogaz Pazarlama Yöneticisi: Gülem Kaya Özden
Aygaz Otogaz Pazarlama Sorumlusu: Sinan Can Kara
Reklam Ajansı: TBWA\ISTANBUL
CCO: İlkay Gürpınar
Kreatif Direktör: Volkan Karakaşoğlu
Yaratıcı Ekip: Berkay Özay, Ozan Aslan, Alpan Esen, Özge Güven, Ezgi Tanyeri, Leman Köksal, Oğuzhan Atlıman
Marka Ekibi: Beste Erener, Tuğçe Asrak, Ceren Kaban
CSO: Toygun Yılmazer
Stratejik Planlama Ekibi: Ceren Şehitoğlu, Can Değerli
Prodüksiyon Ekibi: Ceyda Kayaçetin, Erman Karahisarlı, Melis İnceoğlu, Eren Bakırcı
Prodüksiyon Şirketi: PTOT
Yönetmen: Ozan Açıktan
Post Prodüksiyon Şirketi: ABT
Medya Planlama Ajansı: People Communications
Müzik: Jingle Jakson
Kullanılan Mecralar: TV, internet, radyo, açıkhava
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri