new jersey merkezli araç kiralama şirketidir.

1948’de kurulan şirket yıllar içerisinde el değiştire değiştire şimdiki pozisyonuna gelmiştir e avis budget group çatısı altına faaliyet göstermektedir.
toplam değeri 12 milyar doları bulmaktadır.
geçtiğimiz ılın en iyi araç kiralama şirketi seçilmiştir.

dünya turizmine yön veren 100 liderin katıldığı etkinlikte uluslararası komite tarafından 32 kategoride yapılan değerlendirmede birinci çıkmış.
sloganı "we try harder" olan şirket. (“daha iyisini deneriz” şeklinde çevrilebilir)
ios ve android için uygulama geliştiren araç kiralama firması.

--- spoiler ---
araç rezervasyonundan kampanyalara, en yakın ofis bilgilerinden şehir rehberine ve acil durum yardımına kadar bir çok kullanıcı dostu özelliği barındıran mobil uygulama app store ve google play üzerinden ücretsiz indirilebiliyor.

kısa veya uzun dönemli araç kiralama yapan tüm müşterilerin ihtiyaçlarına göre tasarlanan uygulama tek tık ile bir çok ihtiyacı karşılıyor. araç rezervasyonu ve fiyat teklifi alma gibi kısa dönemli kiralayıcılara pratik çözümler sunan uygulama avıs’ten uzun dönemli araç kiralayanlara ise; araç bakımı, hasar ihbarı, çekici, lastik, geçici araç tahsisi, ogs/hgs talebi, araç onarım ve parça temini konularındaki her türlü talebine cevap veriyor.

konu ile ilgili değerlendirmede bulunan avis genel müdür yardımcısı inan ekici; “araç kiralamada sektörün öncü konumundayız .her zaman sektöre yön veren yenilikçi uygulamalarla, müşterilerimizin araç kiralama deneyimlerini iyileştirmeyi hedefliyoruz. hizmette mükemmellik projemiz kapsamında müşterilerimize mükemmel araç kiralama deneyimi yaşatmak için tüm iş süreçlerimizi gözden geçirip yeni teknolojiler ile destekliyoruz. avis mobil uygulama sayesinde müşterilerimize sunduğumuz hizmetin sınırlarını daha da genişletmekten dolayı mutluluk duyuyoruz. amacımız uygulamamız ile müşterilerimize verdiğimiz hizmeti her anlamda beklentilerin üzerine taşımak “ dedi.
--- spoiler ---
bodrum havalimanı şubesi, dünya çapında en büyük online araç kiralama hizmet şirketi rentalcars.com tarafından “müşteri favori ödülü”ne layık görülen firmadır.

--- spoiler ---
ödül sonrası bir değerlendirmede bulunan otokoç otomotiv araç kiralamadan sorumlu genel müdür yardımcısı inan ekici; “avis markası ile araç kiralama sektöründe türkiye’de kurulduğumuz 1974 yılından bu yana sektörün öncü ve lider firması olarak faaliyet gösteriyoruz. gerek operasyonlarda mükemmellik, gerek araçlarımızın yeniliği ve bakımlarının düzenli olarak yapılıyor olması, gerekse yaygın ofis ağımızla sektörde müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi alanında rekabetin çok önünde yer alıyoruz. turizm sektörü ve araç kiralama sektörü birbirini tamamlayan ve besleyen iş kolları. bodrum havalimanı ülkemizin uluslararası düzeyde yolcu kapasitesi ile en önemli havalimanlarından biri. avis bodrum havalimanı şubemizin, 47 binin üzerindeki noktada, senede 7,1 milyon kiralamayla dünyanın en büyük online araç kiralama şirketi olan rentalcars.com tarafından, her lokasyonda sadece bir şirkete verilen “müşteri favori firma” ödülüne layık görülmesi bizi çok sevindirdi. hizmet kalitemizin uluslararası düzeyde onaylanması hem firmamız hem de ülkemiz adına turizm konusunda geldiğimiz üst düzeyin göstergesi” dedi.
--- spoiler ---
rezervasyon ve ödemelerini www.avis.com.tr adresinden online gerçekleştiren müşterilerine şimdi yüzde 40 indirim uygulayan firma.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri