2016 yılında yayın hayatına başlayan otomobil dergisi. Yazı işleri müdürlüğünü Fatih Tan'ın üstlendiği, genel yayın yönetmenliğini Sinan Sertoğlu'nun üstlendiği dergi.

Ayrıca The Makina ile de ortak projelere imza atmakta. Otomobil dergilerinde görmeye alışkın olmadığımız bu birliktelik çoğu okuyucunun da takipçinin de hoşuna gidiyor.
Son zamanlarda takip ettiğim kadarıyla Fatih Tan'ın fazlaca emek verdiği dergi.
Bu ay the makina stickerı ile ilk kez aldığım, fazlasıyla beğendiğim ve abonesi olduğum dergi. Ayrıca edc grphcs roportajı çok güzel olmuş.
İngiltere'deki AutoExpress dergisinin Türkiye'de ismi değiştirilerek hazırlanmaya başlamış halidir. Adını neden değiştirdiler bilmiyorum.
Yazı işleri müdürlüğünü yaptığım, Dennis Publishing ile içerik ortaklığı yapan, 2016 yılı Ocak ayından itibaren Türkiye'de aylık olarak yayınlanan otomotiv dergisidir.
www.autopress.com.tr internet sitesidir.
The Makina sticker'ı ve posteri verdiği ay, yani 2016 kasım sayısı satış rekoru kırmış olan dergi. Yanlışım varsa düzeltin ama ay sonu sadece %10'luk bir iade rakamı ile karşılaşılmış. Bu ülkemiz şartlarında bir otomobil dergisi için muazzam değer diye düşünüyorum. Yazılı basının dijital dünyadan oluşumlar ile girilen bu tarz etkileşimleri ve inovasyonları bence fazlasıyla iyi şeyler.
Nissan'ın masa takvimi hediyeli birinci yıl özel sayısını çıkarmış olan dergi. Alalım aldıralım. Koleksiyonluk olur belki.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri