Türkiye'de en çok bayi ağı bulunan mini onarım servisi. Mini onarımların yanı sıra döşeme tamirinden, büyük hasara kadar pek çok iş yapmaktalar. Ünlü olmalarının en büyük sebebi ise bir çok kasko ile yaptıkları anlaşmalardır. Genellikle hasarsızlık durumuna etki etmeden arabanızı onarırlar (belli ölçülerde). Memnun kalan olduğu gibi, boya tutmadı gibi şikayetleri olanlar da var.
genelde ikinci kez gidilmeyen tamirci. ağzınızı öyle bir yakıyorlar ki, ikinci defa için aman ha diyorsunuz. randevu almak ayrı bir dert, belli olan sorunları tekrar çözmek için saatlerce bekletmeleri ayrı bir dert. biraz uğraşacakları bir iş oldu mu, baştan savmaya çalışmaları ayrı bir dert. fiyakalı cümleler kurarak sizi aptal yerine koymaya çalışmaları ise paha biçilmez.

gidip memnun kalan yok mu, istisnalar kaideyi bozmaz efendim.
Hiç bir işe yaramayan mini onarım servisi. Eğer boyalık bir durumunuz yok ise gidin ama yok boyalık bir işiniz var ise uzak durun. Öyle saçma boya atıyorlar ki arabanızdan soğur, ikinci elde anca kör birine satabilirsiniz.
Arkadaşlar benim tavsiye etmediğim servistir.İstanbulda yaşayan arkadaşlar için Atatürk oto sanayi sitesinde Mtc yi önerebilirim.Bunun yanında maslak meguairs yanında bir dükkan var Mtc nin eski ustalarıdır.Ali arkadaşımız işini 10 numara yapar ve fiyatları mtc ye göre uygundur.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri