• / 3
Bir tek ben mi böyle düşünüyorum bilmiyorum ama Audiler birkaç istisna hariç genel olarak fazlasıyla ruhsuz otomobiller. Robottan başka hiçbir şeyi çağrıştırmıyorlar. Günümüz otomobillerinde buna bir yönelim olsa da Audi her zaman başı çekiyor.
Nedense bende de benzer duygu var. Audi'ler mühendislik anlamında muhteşem olsalar da nedense ruh anlamında çok hijyenik gelmektedir!
Bu güne kadar kullandığım Audi S5, Audi RS6 veya Audi Q7 V12 TDIgibi modeller hariç tabi ki...
mekaniklikten çok uzak olmalarından dolayı hissedilen duygu. izolasyon genel olarak audi otomobillerinde çok başarılı, buna bir de elektronik oyuncaklar eklenince otomobilin hissiz olması çok doğal.
bir kafeye gittiğinizde yanınızda hiç konuşmayan, boş boş oturan ancak güzeller güzeli olan bir sevgiliye benzer.
1,5 yılda sadece 6 bin km yapıp hemen satmama neden olmuştur
Zaten audiye herkes zevkle binemez BMW sportif insanlarin arabasidir surus dinamikleriyle on plana cikar mercedes benim gozumde suan sonradan gormus kro arabasidir en azindan yeni modellerini kullananlarin cogu oyle hepsi demiyorum ama audi elitligi temsil eder durup baktiginizda elit insan havasi verir.
Bir süre tecrübe ettiğim A3 ile katıldığım önerme. Evet araba ile birçok şey yapabiliyorsunuz ama sanki bilgisayar oyunu gibi, ruh yok.
aslında katılmadığım önerme. ne audi kullandım ne de audi'ye bindim ama dışarıdan bakınca çok karakterli ve ruhlu görünüyor. kullanan hiçkimseden aynı tepkiyi alamadığımı da söylemem gerek. gerek birebir tanıdığım, gerek burası başta olmak üzere çeşitli forumlarda görüş beyan eden kişiler olsun herkes aynı şeyden şikayetçi. bir gün audi deneme fırsatım olursa koşup gelip ilk bu başlığa yazacağım.
audi rs serisi gibi bir aileyi bünyesinde bulunduran markayı ruhsuzlukla suçlanması olayı. daha ne yapsın adamlar...
Tasarım yoksunu korkudan 12 yıldır aynı arabayı boyutunu değiştirip farının çizgisini değiştirip çevirip çevirip satan hissiz ruhsuz buzdolabı gibi araba. Tek kendimin böyle düşünmediğimi görmeme vesile olmuştur.
  • / 3
bunlar da ilginizi çekebilir