Yuhannessii, ben böyle bişey görmedim efenim. Audi'nin zirvesidir benim için bundan sonra bıraksın araba üretmeyi falan hiç bozulmasın bu çizgi. Tabiiki sw olanından bahsediyorum. Canavarda 4.0 TFSI V8 560 beygir 700nm tork 0-100 3.9 saniye son hızı 250 ile sınırlandırılan quattro bir motor vardır. Türkiye şartlarında ortalama 250.000 euronuz varsa bundan bitane alabilirsiniz. Sizin için şuan 3.3988 olan euroyla hesaplıyorum. 250000 eurodan hesaplarsak tamı tamına 849700 Türk lirası yapıyor.
Altındaki yorumu okuyunca 'ülkemde neden Station Wagon satılmıyor diye sordurtan arabadır.
Gerçekten hem çok güzel bir görünüme hem de bir o kadar başarılı bir motora sahiptir. Kendisini İstanbul Park'ta kullanma şerefine erişmiştim, o süspansiyon hem çok konforlu hem de çok serttir. Bunu nasıl başarmış derseniz inanın hiç bir fikrim yok.
Tam bir "hayvan"dır kendileri. Fuarda görünce ağzımın altına peçete tutmama sebep olmuştur. Pikniğe falan giderken bagajı geniştir, iyi olur çoluk çocuk torun tombalak.
bi tane al 3 nesil kulan.
Bunu alacaksın balkon karşısına koyacaksın , aşağıda bir tanıdığına hafif hafif gaz ver diyeceksin . Balkonda izleyerek rakı balık yapacaksın .
aile arabası görünümlü canavar. uzaktan görünüşü her ne kadar sıradan bir station wagonu andırsa da yakınına geldiğinde rs farkını fazlasıyla hissedersiniz. kaputun altında yatan o cavanar, sıradan bir piknik dönüşünde en kral spor arabaların bile eline vermenizi sağlar. hem de içindekilere en ufak bile rahatsızlık vermeden.
Eğlence nedir , karda nasıl eğlenilir sorusuna da yanıt veriyor aynı zamanda
Dünyanın en komple otomobillerinden biridir kanaatimce. İnsanda dağ evinde yaşama isteği uyandırır. Aspen'de güzel bir dağ evinde uyanıp, biraz keyif için sürmek herhalde orgazmdan zevkli anlar yaşatacaktır.
Godzilla'yı satıp almayı düşündüğüm otomobil.

Sebebi çok belli aslında, çok daha lüks - çok daha konforlu - çok daha oturaklı. Hem almanya'da yedek parçası da ucuz (bkz: swh)

600 beygir 700 tork çok cezbedici, ufak tefek gıdıklamak ile 800 beygir yapılıp tepe tepe kullanılabilir.
(bkz: sleeper)
  • / 3
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri