audi'nin kompakt suv'si q2'nin sportif versiyonudur.

özel kuantum gri renkli versiyon, siyah ve manhattan grisi renginde dış cephe detaylarına sahip. hatta özel olarak kaportanın alt kısımlarında manhattan gri renk tonunda aksesuarlar bulunacak. sportif tamponlar, çamurluklar ve özel difüzör ile sportiflik vurgusu yapılmış.

kabinde ise yükseklik ayarlı spor koltuklar, deri kaplama çok fonksiyonlu spor deri direksiyon, deri paketi ve s logolu, aydınlatılmış alüminyum kapı pervazları standart olarak varmış. koltuklar siyah ve amaretto rengindeyken, tavan ise titanyum gri renginde.
anladığım kadarıyla sadece body kit'ten oluşan versiyon. renkler falan iyi güzel de yok mu bir atraksiyon arkadaşım?
Uzun uzun incelediğim beni fazlasıyla şaşırtan araçtır kendisi. Nelere şaşırdım hemen açıklıyorum efem;

1- Audi gibi basit hatları benimsemiş ve birazda durgun tasarımları olan bir firma, bu firmadan böyle canlı bir tasarım görmek enteresan. Oldukça dikkat çekici bol bol hatları olan bir araç kendisi.

2- İçi dokunuşlarla canlanmış bir A3. Genel olarak a3 ama ufak farklılıklar yok değil mesela o yağ gibi açılıp kapanan havalı ekran maalesef araçta yeni nesil Audiler gibin sabit. Alman halkına sormuşlar bunu halkın nabzını tutmuşlar cevapları bu oldu.

3- Sanırım A3'ü satışlarda geride bırakmamak için araçta bazı şeyler eksik, mesela torpido yalın bir plastikten oluşmakta, birde arkası sankilim daha dar. Burada hislerde giriyor işin içine camlar baya ufak.

Görmeden konuşmuş demeyin Audi City'de aracı inceledim kurcaladım elledim fıştıkladım. Aracın gelmesine baya bir süre var ama şöyle söyleyeyim çok satar. Bir iki eksikte tamamlanırsa Audi'ye çok şey katar bu araç. Tabi bunlar duran bir araç üzerinden izlenimler önemli olan yolda nasıl olduğu.
son zamanlarda gördüğüm en güzel audi olabilir.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri