Bmw gibi suv segmentinin suyunu çıkaran Audi'nin yeni hamlesi olacak olan araba.
Anlamıyorum ki bıkmadınız mı aynı arabanın bir ufağını bir büyüğünü yapmaktan. Açıklama yapma gereği dahi duymuyorum, 1.4 tsi koyar geçerler işte gayet net.
Ön kısmı en azından farklı bir arabaya benzemiş, diğer 'Q sınıfı' kardeşlerinden ayırt edilebiliyor.
Evet sıkıcı belki ama olsun, yüzü birazcık da olsa değişik en azından.
özel üniversite bebelerinin kapışacağı model olacaktır.
sıkılmışlardır yere yakın olmaktan, biraz yükselsinler de rahatlasınlar.
Özel üniversiteli güzel hanım kızlarımızın favorisi olacak olan oyuncak. Bildiğiniz üzere erkekleri estoril blue bmw 3 serisi tercih ediyorlar.
audi'den güzel bir ön tanıtım paylaşımı gelmiş.

bir otoparkta q3, q5 ve q7 park halinde görülüyor. bir yerse boş bırakılmış ve "çok yakında" diye not paylaşılmış. sağdan sola doğru modellerin küçüldüğüne bakılırsa boş alana q2'nin geleceğini anlamak zor değil.
Audi , Q1.5 porsiyon yanında da 1.4 tsi motoru olmadan almayacağım markadır .

Bu ne abi Yakında uç gibi olucak Audi Q0.7 olup da vermeyen ?
hakkında komik ve enteresan videoların paylaşımına devam edilen model. gösteriyorlar ama elletmiyorlar gibi bir şey henüz.

video - 1
video - 2
Audi tarafından Cenevre Otomobil Fuarında bugün tanıtılmış araç. Ön tarafta trapezoid şeklinde büyükçe abisi q7 gibi ön panjura , diğerler rakiplerine kıyasla daha geniş c sütununa, donanıma göre rengi değişebilen yan tampon ve arka tampon altı korumalarına sahip Audi'nin Bmw X1, Mini Countryman gibi rakiplerine karşı hamlede bulunduğu ve Q serisinin en küçük ve en yeni modeli olan otomobil. Tasarımı sportif görünüyor ancak boyutları dolayısıyla özellikle rakibi X1in karşısında sönük duracağını düşünüyorum. Motor seçenekleri ise 1.0lt 3silindir ve 1.4lt 4silindir olmak üzere benzinli , 1.6lt ve 2.0lt olmak üzere dizel her iki motor seçeneğinde de manuel 6ileri ve dsg 7 ileri seçenekleri olacak. dört çeker sistemi 2.0lt 190hp dizel motorda standart sunulacak. Daha fazla detay
çok tantanası yapılan audi q ailesinin en küçük üyesi.

günlük kullanıma elverişli, genç kesime yönelik tasarım ile işlevselliğin harmanlamasıyla tam bir şehiriçi arabası olduğu söylenmiş. ailenin büyük üyelerinden ayrı olarak daha kompakt ve genç işi olduğu konuşuluyor.

satışa yazın çıkması ve ilk teslimatların sonbaharı bulması bekleniyormuş.
yeni çıkmasına rağmen rs dedikodularının dönmeye başladığı model. ancak resmi bir açıklama gelmemiş henüz.

hali hazırdaki en güçlü versiyonu ise 2.0lt ve 190 beygir gücünde olduğunu ekleyelim. nissan juke r'nin yanından bile geçemiyor.
  • / 3
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri