Suan iOS ve Android platformunda oynanabilecek en gercekci yaris oyunudur. Araclarin tepkileri guzel, pistler ekleniyor, yeni arabalar ekleniyor ve lisanslilar.
He birde bagimlilik yapiyor deli gibi sure kasiyorsunuz yavru asetto corsa diyorum ben kendisine.
Oyun kendisine bağlıyor fakat bağımlılık yaptığını sanmıyorum zira oyunda tek oyuncu sizsiniz zamana karşı yarışmak bir süre sonra sıkıyor. Lakin geliştirildikçe bir çok oyunu solluyacağına şüphe yok.
Zamanında Gameboy konseptinin mihenk taşı olan PSP'de oynanan Gran Turismo'nun verdiği hisleri arkaplan müziğiyle hatırlatan oyun. Eskiden " abi koca bilgisayarla oynadığımız oyunu nasıl avucumuza sığdırmışlar" diye şaşırırdık. Bu oyun da o anıları canlandırıyor. Ne yazık ki o kadar etkileyici değil çünkü training ve time attack dışında sunduğu seçenek yok ve otomobil çeşidi az.

Grafik kalitesi en büyük rakibi RR3 ile benzer seviyede, araç dinamikleri ve zorluk hissi çok daha başarılı lakin yukarıda saydığım olumsuz yanları rekabet edebilmesi çok zorlaştırıyor.

Artık ikisini de oynamıyorum, böylece powerbankla birlikte gün sonuna kadar telefon şarjım yetebiliyor (iki sene daha dayanmak zorundasın telefon efendi).swh
Güzel oyun ama göze batan en büyük eksikliği modifiye oyuna çok yansımıyor,hızı hissedemiyorsunuz.Type-R aldım verdim ayarı ama hissiyat olarak hala stage 1 gibi.
bunlar da ilginizi çekebilir