• / 3
Bugüne kadar deneyimlediğim en gerçekçi sürüş deneyimi sunan simulatör. Yapımcı ekip pistleri laser-scan teknolojisi ile tarıyor ve sanal ortamda gerçeği ile birebir pistler oluşturuyorlar. Videoda nurburgring gerçek-sanal karşılaştırması var ve internette böyle videolardan daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Bu işlere ilgiliyseniz hemen eve hesaplı bir logitech g27 (veya parası önemli değil diyorsanız thrustmaster ve fanatec) direksiyon seti çekin ve sürüşe başlayın, asla pişman olmazsınız.
Grantourismo'dan farkı çok daha gerçekçi tepkilere sahip olmasıdır.
Gt'deki gibi simulatör/aksiyon karışımında değil de babalar gibi simulatördür.
g27 ile bile çok zevkli olan simulasyon.
kendimi kaptırıp saatlerce oynadığımı bilirim, akşam yatarken kollarım falan ağrıyordu.
Bu entry iyi oldu oyunuma geri başlamalıyım.
Istanbul Park pist günlerine pc başında hazırlanmak isteyenler için link.
Bune ya böyle çok az araba var diyenler için link.
Nurburgring'de iyi süren adamlara denk gelirseniz saatlerce eğlencenin dibine vuracağınız oyun. Denk gelmezsenizde amatörlerin dibine girip hata yapmalarını bekleyin, en sonunda geç fren yapıp önden kaya kaya patlayacaklardır.
Arabalısözlük olarak beraber girilebilir aslında bir servera.
Server'da zirve yapıp yarışabilecek tek ekip buradadır evet.
Şöyle helalinden bi Logitech Gt 27 ile gerçekten track day keyfi alabileceğiniz kalitede simülasyondur.
Şu zamana kadar oynadığım en iyi otomobil yarış simulasyonu. Hissiyat olarak Gran Turismo'yu bile geride bırakırken, yapımcı firmanın ufak bir firma olmasından dolayı içerik ve grafik açısından rakiplerinin ufak da olsa gerisinde kalıyor. Ancak bir simulasyonun amacı da gerçekçiliği ve bunu mükemmel bir şekilde başarıyor.

Dream Pack'ler ile içeriği ve görselliği geliştirmeye devam ediyorlar. Hali hazırda, Ferrari, Lamborghini, Alfa Romeo, Lotus, Pagani, McLaren, Chevrolet, Ford, Toyota, Nissan, Audi, Mercedes ve BMW gibi oldukça geniş bir marka yelpazesine ve efsanevi otomobilleri deneyimletme imkanına sahip olan Assetto Corsa, 2016 için 42 yeni otomobil vaad ediyor. Maserati ile imzalanan anlaşma ile içerik daha da zenginleşecek gibi gözüküyor. Çalışmalarını heyecanla takip ediyoruz.
Şu an piyasada olan en gerçekçi yarış simülasyonudur.Kurallara uygun şekilde yarışan bir topluluktaysanız gerçekten zevkli yarışlar oluyor.Oyuncu sayısının artması sonucunda yapımcılar daha çok pist ve araba ekler umarım.Herkese tavsiye ediyorum
  • / 3
bunlar da ilginizi çekebilir