sissiz havada açmanın nasıl bir tatmin sağladığını merak ettiğim olaydır.
onu açtığın zaman sana arkadan öyle bir çarpmak istiyorum ki tahmin bile edemezsin dostum.
özellikle hava kararınca önümde bunlar açık gezen biri var ise ben bildiğin 'kör' oluyorum. ilk işim önümde giden bu gavat yüzünden şerit değiştirmek ve hatta bir adım ileri gidip önüne geçip sislerimi açmak oluyor. bunları açan arabalara dikkat edin genellikle yavaş ve ucuz olan arabalardaki arkadaşlar açıyorlar. bir tatmin konusu mevcut sanırsam.
20 liralık Amerikan Park larını göstermek uğruna karanlıkta far açmadan gezen adamların yanında yadırganmaması gereken yoz yobaz sürücü davranışıdır.

Uğraşacak moddaysam önüne geçip 50 kere açıp kapatıyorum belki bir şey anlar diye de yel değirmenlerine savaş açıyoruz işte.
Bunu yapan adam malesef ya gerizekalıdır yada eziktir. Gerizekalılık durumu arabanın bunlar açıkken iğrenç gözükmesi, eziklik bunu açmanın havalı olduğunu düşünmesi. Hele birde bmw'nin o mükemmel tasarımlı stoplarının arasında aptal gibi arka sis açık oluyor ya, bmw'ye şikayet edip arabayı altından aldırasım geliyor. Aptal görüntü örnekleri;
Bmw F30
Bmw 1M
Bmw F10
Apaci turnusoludur.
Milletin gözünü almasını geçtim, hiç estetik durmaz. Birde bunlar geceleri sadece sis farlarını açar. Kısa hüzmeli far nedir bilmezler. Gerçekten ilginç bir kafa yapısı.
allah belasını versin dediğim zımbırtı.
civic lerde fenadır
Yakanların arkasına geçip bixenon'u sol aynasından gözüne patlattığım, anlamazsa önüne geçip çift sisimi açıp önünde frene çöktüğüm tiplerdir bunu açanlar.
Ne yaptığını bilmeden açanlarda var, çok takılmamak lazım
An itibarı ile şile yolunda neredeyse kaza yapmama sebep olan varlığın ta kendisi. Hayır Saat gecenin kaçı, hem makas atıyorsun hem farların yanmıyor. Önünde sadece amerikan park, arkada ise kıpkırmızı sisleri açık.
Trafikte en çok takıldığım konulardan biridir. Genelde yukarıda da yazıldığı gibi önlerine geçip kendi arka sislerimi aç kapa aç kapa yapmamla sonuçlanan olaylar dizisi.
Tesadüf mü bilinmez az önce şile otobanında bir üstteki entry'de tarif edilmiş olan otomobilin üstüne arabayı yatırmama sebep olan durum. Adam sadece rahatsızlık sebebi, başka bir halta yaramıyor.
  • / 3
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri