lassa'nın euro 2016 için, sponsoru olduğu arda turan adına çektiği reklam filmidir.

--- spoiler ---
türkiye’nin lastik pazarı lideri brisa’nın markası lassa, hazırladığı duygusal filmle, marka elçisi ve milli takım kaptanı arda turan’a başarı diledi.

türkiye’nin lastik pazarı lideri brisa’nın markası lassa, hazırladığı sürpriz filmle türkiye a milli futbol takımı’nın hırvatistan mücadelesi öncesinde milli takımımızın kaptanı arda turan’ın yanında olduğunu bir kez daha gösterdi. reklam filmiyle birlikte herkesi sosyal medya üzerinden #senbizimkaptanımızsın etiketiyle arda turan’a destek vermeye davet etti.

kaptan olmanın zorluk ve sorumluluklarının anlatıldığı filmde zorlu hırvatistan maçı öncesi arda turan’a verilen destek vurgulandı.

iki senelik sponsorluk anlaşması çerçevesinde lassa’nın global marka elçisi olan yıldız futbolcu, markanın reklam ve iletişim çalışmalarında yer alıyor. lassa’nın arda turan ile yaptığı işbirliği; markanın “sağlamsa lassa” konumlandırması ile milli sporcunun zorluklara rağmen yılmadan çalışıp başarıya giden yolu sağlam adımlarla aşarak zirveye ulaşma hikayesiyle örtüşmesinden yola çıkılarak gerçekleştirilmişti.
--- spoiler ---
bunlar da ilginizi çekebilir