volkswagen transporter sahibi bir ingiliz vatandaşın yaptırdığı işlemdir. sebebi de çalınmasını engellemektir.

adam sırf lüks görünüyor, arabam kesin çalınır endişesiyle gidip vinil kaplatmış aracını. polis bile çevirip sormuş, niye bu kadar paslı bu araba diye. adam da bakmış polis bile yiyor bu numarayı, hayatta kimse çalmaz bunu demiş.
artık kapıyı mapıyı bile kilitlemiyordur bu herif.
hırsızlara karşı alınabilecek bir önlem değildir. sebebi ise; hırsız aracın boyası ile çok ilgilenmez, ikincisi gidip dokunsa zaten anlayacak kaplama olduğunu.

hırsızlık konusunu geçecek olursak çok dikkat çekici olmuş, ben beğendim dedem.
Çok yaratıcı şeylerin ortaya çıkabileceği bir işlemdir.
Ancak söz konusu araçta Bi-Xenon farlar bile bariz belliyken az çok bu işlerden anlayan hırsız bi kaç metre geriden de arabanın dolu olduğunu yani "lüks" göründüğünü anlayacaktır.
Her an modaya dönüşebilecek eylem.
Trafikte paslı duran bir arabanın sizin ışıl ışıl arabanızdan daha performanslı olduğunu deneyimlemek size değişik kafalar yaşatabilir.
aynı kaplamayi bir ferrariye yapsak nasıl görünür çok merak ettim. nette aradım biraz bulamadım, çok fantastik bir fikir yalnız.
Turkiyede de guzel ornekleri vardir
E coupe ve mustang
Gözlerim yaşardı. GTA vice city oynayanlar bilir. Çok eski kasa belki de ilk kasa Caravelle ler oyunda aynı bu görünümdeydi. Oradan esinlenilmiş olabilir diye düşünüyorum. Çok da orijinal bir fikir değil yani
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri