mutlaka yapmanız gereken eylem. özellikle soğuk havalar da yaklaşırken motorunuzda sıcaklık arayan, tekerinizin altında uyuyakalan hayvanlara dikkat etmeniz gerekiyor.

araca bindiğinizde motordan gürültü çıkarmak, kaputa vurmak veya kornaya basmak bunlara çözüm olacaktır. en kötü arabanıza binerken bir kez aracın altına baksanız bile yeterlidir.
arabaya binerken hayvanlar gibi ses yapmak olarak okudum ve allah allah nası olabilir böyle birşey napıyolar acaba diye düşündüren başlık.
kornaya basmak, pisi pisi demek, arabaya binince de camları açıp bir daha aşağı bakmak şeklinde süren prosestir. düşünceli adam yapar, hayvan seven insan da sever.
Oturduğum semt dolayısıyla her aracıma binişimde tekrarladığım eylemdir. Yazın basında bir kediciği aracımın motorunda barındırdım yaklaşık bir hafta oradan çıkmadı tabi ekmek elden su gölden güzel güzel besledim köftehoru yemeye çıkıyor sonra geri giriyor :) Bu hadiseden sonra kendisi bana ve arabama alıştı çoğu zaman ya altında ya üzerinde uyuyor hala.

Garipler kışın sıcak yer bulmak için sürekli bunu yapıyorlar binmeden kaputa bir tıklamak veya bir kornaya basmak hayat kurtarır. Duyarlılığa davet.
duyarlı olunması gerektiğine inandığım davranış. her ne kadar dışarıdan basit ve önemsiz gibi gözükse de yapılacak bu davranış arabanın altında duran ya da ısınmak için kaputa girmiş hayvanların dışarı çıkmasını sağlayacaktır.
hayvan sever bir petrolhead'in yapması gereken hareket. ne arabasına ne de melek gibi hayvana bir zarar gelmemesi için 3 saniyesini bu işe ayırabilir. adamdır çünkü.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri