akabinde "yavaş kapat şu mkodugumun kapısını" cümlesini esirgemeyen insan tipi.

Arabam olduğunda anlarım belki diyordum ama içinde bulunduğumuz saat itibariyle hala anlayamadığım insandır kendileri.
93 model sıfır hatasız aracımda yapıldığında aynen başlıktaki tip olurken, 2014 model tok kapı sesli aracımda istedikleri kadar hızlı kapatanlara gıkımı çıkarmadığım hadise. Arabanın kapısı ne olursa olsun hızlı kapatılmaz. Onları sevin.
Öyle bir tip olarak çağırıldığım başlık . İnsan gibi kapatacaksın abi madem bindin arabaya inerken de binerken de saygı göstereceksin benim eşyam sonuçta bedava değil .
Gidip arabasına ortadan dalacağım adamdır. Kapı kapatmayla arabaya birşey olduğu nerde görülmüş. Onu da geçtim belli ki kırk yılda bir binen biri kalp kırmaya değer mi altı üstü kapı amk.
benim abimdir.

cem yılmaz'ın organize işler filmindeki golf sahnesinde atlara dönüp bağırdığı gibi "yavaaaaaaş" diye bağırır. aynı şekilde kapının hızlı açılmasına da illet olur.
bu kadar da bozmamak lazım lan kafayı arabayla.
Eğer kapı gözünde sabit durmayan cisimler varsa araç içerisinde oturanlara etkisi 2 kat artar. 1-2 seferde tahammül edilebilir ama sürekli yapan birisiyse tatlı dille uyarılır. Şayet uyarıları dikkate almıyorsa kendi araç içindeyken aynı şekil kapı kapatılıp yerinden hoplatılırsa daha etkili olunur. Çok rahatsız edicidir gerçekten.
özellikle cam yarım açıkken kapı hızlı kapatılırsa parçalanma riski olduğundan haklı bulduğum tiptir. hayvan gibi şey yapıyorsunuz yahu.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri