Arabanın ruhundan mı yoksa o arabayı seçenin o ruha uygun olmasından mı bilinmez ama markalar ile hatta modellerle özdeşlemiş müzikler vardır.
Yani o aracı gördüğünüzde kafanızda bir müzik çalar ve yadırgamazsınız. Muhtemelen araçtan da o müzik geliyordur. Çok ters köşe olmazsınız.
Örnek verecek olursak bir Şahin'in içinde Curtis Stigers & The Forest Rangers'dan John The Revelator şarkısını duyma olasılığınız milyarda 1 falandır.
Onun içinde çalanlar genellikle cengiz orhan ve müslüm babalarımızdır. Hadi biraz daha zorlarsanız hande ve demet akalın da duyarsınız. Aksi bu ya tarzı rock olan adam bile şahine bindiğinde dinlediği şeyi değil aracın tarzına uyanı dinliyor gibi gelir bana!

Mesala şuan gençliğimin grubu Metallica dan Enter Sandman şarkısını dinliyorum introdan itibaren duyduğum elektro gitarın her akorunda ve bateristin o crossları her tepikleyişi gözlerimi kapattığımda devasa off-road lastiklerin tepesine çıkartılmış 89 model blazer k5'i mat siyah halde arka tarafta zincirlenmiş kolonlarının içinde üzerimde deri ceket muhtemelen yağlanmış saçlar ve kirli sakallı halimi getiriyorum. Açık camdan da azıcık duman çıkabilir. sizde buyrun!
bmw f30 - te ma etmaje
Tofaş kuş serisi - adana merkez patlıyo herkes
Peugeot 206 - youtu.be/Kv7JE7V5BEc
maserati quattroporte ---> youtu.be/kIr7u4EvtiU
67 Impala - Carry On my Wayward Son
72 Chevelle SS - Los Bandoleros
Mercedes > youtu.be/mmjoJDaTJcw
Peugeot 206 - Serdar Ortaç - Gıybet (Furkan Korkmaz Remix)
Renault 12 Toros sw > yalnizim dostlarim
Beyaz toros = ölürüm türkiyem.
  • / 3
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri