şuradan görüleceği üzere, kendilerine yol vermediği gerekçesiyle arabanın aynasını kıran motorcu(lar).

Video'dan da görüleceği üzere, adam 2 saniye geç yol verdiği için adamın aynasını kırıyor ve olay yerinden kaçıyor. Bu barbarca eylemi gerçekleştiren motorcunun(veya video'ya çeken yancısının) kanalı ise budur.(malum olayın video'sunu gizlemiş.)

Ayrıca (bkz: racing motor kullanan adam)

edit: Görebildiğim kadarıyla motorun plakası yok.
gerizekalıdır
Dikkat çekmek isteyen bir zavallı, bunların yüzünden millet motordan soğudu.
Edit:Her zamanki gibi imla.
Terbiyesizdir . O adamı yaşlı gördüler diye mi öyle uğraştılar ?

Akıllara Passat olayını getiren olaydır . Aynısını bu adam yapmış olsa kavga bahanesiyle inip arkadan tam otomatiği alsa ne olucaktı acaba ?
"abi gontrol amaçlı yani abiii" diye yalvaracağı tip görünce içe doğru sıçan adamların yaşlı bir adama yaptıkları şerefsizliktir.
Şahin kullanan kendi hayatını dışında çevresinde ki insanlarında hayatını düşünmeyen apaçilerden ne farkınız kaldı sizin evladım ? Halbuki yolda gördüğünde hatrı sayılır bir motora tam donanımlı biniyorlar diye ADAM sanarsın bunları. Bana şakın öyle bir şey yapmaya kalkmayın efendiliğimi bozar yetişir altıma alırım sizi. Ben de böyle bir apaçiyim.
Bu ülkede acilen kafasına aksiyon kamerası takıp motorla terör estiren tiplere bir dur denilmesi gerekiyor. Yollarda her türlü yanlış hareketi yapıp bizi göreceksiniz diye saçma sapan işlere girişiyorlar ki sözlükte de destekçileri olmasından mütevellit sonra burada bunları yazınca eksileniyoruz
bunlar da ilginizi çekebilir