sahibinden.com benzeri, sadece araba üstüne içerik bulunan site.
İnsanların sahibinden'in ilan başına para istemesi üzerine yöneldiği site.
daha da çok tutacaktır, biraz zaman lazım.
şimdiye kadar aldığım araçların büyük çoğunluğu bu site üzerinden oldu. nedendir bilmiyorum ama buradaki araçlar sahibindene göre daha düzgün ve daha uygun fiyatlı oluyor :)
Son günlerde yükselen trendi tekrar düşüşe geçen site.
Sebeplerine gelince, site sahibinden.com kadar hızlı değil, ben seo'sunda da problemler olduğunu düşünüyorum, siteye girilen haberler çok güncel değil. Bu sebeplerden dolayı hiç bir zaman bu işi tek eline alamaz.
genelde verilen araçlar uzun süre satılmaz,ama onlara bakmak lazımdır. bazen saklı kalmış temiz araçların bulunması olasıdır.
yaklaşık 2 milyon euro'ya el değiştirmiş olan site. hürriyet kime nasıl kakaladı hiç bir fikrim yok. şu siteye bu kadar para yazık günah, başka da bir şey demiyorum.
Sahibinden.com yüzünden bir türlü ivmeye yakalamayan araba içeriği üreten site. Genelde sahibinden.com ilandan pra istemeye başladığı zaman oraya yönelme durumu olur.
ortalama 3 günde 1 tane otomobil haberi yapan site.
ücretsiz temel ekspertiz hizmeti yapan site.

basın bülteni ise şöyle;


--- spoiler ---
Türkiye’nin lider dijital kurumu iLab Holding’in çatısı altında yer alan ve araç ilanları kategorisindeki lider oyuncu Arabam.com, üstün tecrübesini ekspertiz alanında profesyonel hizmet veren Otorapor ile birleştirdi. Yapılan işbirliği çerçevesinde aracını satmak isteyenlere boya, kaporta ve temel mekanik hizmetini kapsayan “Temel Ekspertiz” hizmeti sunuluyor. Arabam.com üyelerinin ücretsiz olarak yararlandığı bu hizmetle kullanıcılar aracını değerinde ve hızlı satma imkânı buluyor.

16 yıllık tecrübesi ile milyonlarca internet kullanıcısı, binlerce oto galerisi ve otomotiv şirketine hizmet vermeye devam eden, online araç almak ve satmak isteyenlerin buluşma noktası Arabam.com, üyelerinin ücretsiz olarak yararlanabileceği “Temel Ekspertiz” hizmetini vermeye başladı. Alanında uzman ekibiyle yılda 25.000’den fazla ekspertiz gerçekleştiren Otorapor ile yapılan işbirliği çerçevesinde, Arabam.com üzerinden aracını satmak isteyenlere güvenilir ekspertiz imkanı sunuluyor. Bu sayede kullanıcılar oldukça vakit alan ve zahmet veren ekspertiz işlemleriyle uğraşmadığı gibi aracını değerinde satabiliyor.

15 Dakikada Ekspertiz Tamam!

Arabam.com ve Otorapor ortaklığında verilen “Temel Ekspertiz” hizmeti ise oldukça kısa sürede tamamlanabiliyor. Kullanıcılar ilan verme sırasında kendilerine en yakın Otorapor şubesini seçip, uygun gün ve saati belirliyor. Hemen verilen randevu sonrasında Otorapor şubelerine giden Arabam.com üyeleri işlemlerini 15 ila 45 dakika arasında bitiriyor. Bu işlemin ardından, aracın ekspertiz raporu, en kısa sürede Arabam.com tarafından ilana yükleniyor. Öte yandan “Temel Ekspertiz” raporu almış araçlar Arabam.com’un ayrıcalıklı ilanları arasına da girerek, ana sayfada ön plana çıkıyor.
--- spoiler ---
editör kadrosuna Süreyya İzgi'yi de katmış olan oluşum.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri