• / 2
Silinsin...
yaşadığımız sosyal durumlardan dolayı fazlasıyla sinir stres altında olmaktan dolayı kafa dağıtmak için uğraması en uygun yerlerden olan bir sitenin varlığını anlatan başlık.
benden başkalarını görünce mutlu oldum. eskiden çok daha aktif yazıyordum, son zamanlarda işten çok vakit olmuyor ama ne olursa olsun girip soldaki başlıklara bir göz atmak hobim oldu resmen. iyi ki varsın sözlük!
Süregelen girişlerde sol framede bir değişiklik görememek hayal kırıklığına sebep oluyor bazen, nasıl olurda kimse entry girmemiş olabilir diyor insan??
Şu sıralar kar sebebiyle ve işsiz oluşum sebebiyle iyice eve kapandım, bende aynı şeyleri paylaşıyorum sizinle. Sahibinden.com, arabalı ve youtube arasında git gel işte. Haber vs izlemeyerek ruh sağlığımı korumaya çalıyorum malum durumlar yüzünden iyi kafam dağılıyor sözlükte. Sağ ol sözlük...
bu kadar bilgili ve güzel yazan petrolhead'i başka bir yerde bulamazsınız da ondan.
artık buranın da olmaması.

tamam geç keşfettim ama geldiğimde de kimseciklerin olmaması üzdü. platform güzel ama başka bir yere mi geçildi diye araştırıyorum.
Teknoloji ilerlemeden, yeni araçlar çıkmadan özelliğini maalesef yitiren sözlüktür. Geçmişe yönelik her entry girildikten sonra ister istemez gelecekten yenilik beklemek durumundayız
(bkz: rolls-royce phantom drophead coupe)

Bu başlık benim iki sene önce açtığım başlıklardan biri. Hakkında benim entryim dahil iki entry var. Şimdi sözlükte bu arabayla ilgili sözü olan iki kişi mi var? Elbette değil, sözlük yazarlarımız sadece güncel başlıkları takip etmek yerine biraz tembellikten kurtulup eski başlıkları canlandırırsa istedikleri güzel ortama daha rahat ulaşabilirler. Bunun olması için çoğu zaman başlık açarken otomobilin bütün özelliklerini yazmamaya dikkat ederim ki insanlar ekleme yapabilsin. Biraz daha hareket isteyenler Başlık arama kısmında daha etkin olmalıdırlar.
biraz daha aktif olunsa kaçınılmaz son olacak durum.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir