• / 2
son günlerde çok sık söylenmeye başlanan sorunsal. insanlar rahatça goy goy yapabilecekleri, sorularına hızlıca cevap bulabilecekleri bir bölüm istiyorlar. yazar dostlarımın bu konuda ne düşündüklerini merak ediyorum.
SORU CEVAP AÇILSIN
ÇATIŞMALAR BAŞLASIN!!!!

Şaka bir yana ben yararlı olacağını düşünüyorum. en azından otomobiller ve otomobilleriniz hakkında istediğiniz soruları bizlere sorabilirsiniz. herkesin cevap verebileceği bir alt yapı oluşturulduğu takdirde bence gayet de faydalı olur.
açılsın bence de. forum entrisi kovalamaktan ciğerim soldu.
açılsın forumlardan daha faydalı olur
Düzgün bir formatta olursa destekleyeceğim oluşumdur.
Yoksa "Ruhsatlı tabanca yayında yorumları görelim beyler"
şekline gelecekse hiç gelmesin dediğimdir.
arabalı forum şeklinde ayrı bir şekilde açılacaksa açılsın ama bence soru cevap durumunda formatı korumaya çalımanın bir anlamı olmaz.Şuan bile format çoğu zaman önemsenmiyor. Bana kalırsa hata olur.
(bkz: arabalıforum)

entry altına yorum yazma da güzel olur aslında (yorum ayrı entry ayrı yani). fav butonunun yanında bi expand butonu falan olur, basinca konuşmalar veya entrye yapılan yorumlar goruntulenir falan..

bana kalırsa bu sorunsaldan daha büyük bir sorun olarak sitenin kapsamının oldukça dar olmasini gosterebilirim. yazarlar bisiklet, motosiklet vb. gibi konularda da entry girmeye teşvik edilse güzel olur. hatta golf, tenis vb. sporlar hakkında yazmak/okumak hoş olur.
Karşılıklı konuşma olursa sözlükten çıkar foruma döner dediğim hadise... Bence sözlük nedir? Nasıl kullanılır? nasıl yazar olunmalıdır? Yazar dilini nasıl kullanmalıdır? vs gibi sorunsallar bir bir çözülmelidir. Her aklına gelen yazar, her aklına geleni yazar :) Kalite arttırımı şart katılıyorum evet ama.. Bu soru cevap şeklinde olmamalı.
Açılmasını destekliyorum, bazen öyle şeyler yazası oluyor insanın, lakin format engeline takılıyor. Ayrı bir bölüm olarak açılırsa ilgi çekeceğini ve katılımı arttıracağını düşünüyorum.
Sözlük fotmatına aykırı ancak farklı bir bölüm olarak açılırsa çok yararlı ve ilgi çekici olacağını düşünüyorum
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir