• / 14
Bayadır girdi girilmeyen, böyle giderse kaybedeceğimiz sözlüktür kendileri. Bir kaç konuda düzeltilmesi gerekenleri sozlukle ilgili oneriler başlığında da yazacağım. ama whatsapp grubunda olanlar olarak her gün bir tane girdi girsek biz zenginleştirebilir ve biz yükseltebilriz.
Zamanında dakikada bir sol framein değiştiği sözlük.

Sözlük grubu konusuna giderseniz, grup ilk kuruluğu zaman yazdığımı da görürsünüz fakat sözlükte yazılması gerekenler wp üzerinden tartışılıp sonuçlandırılınca ayrılmıştım. Sözlük grupları olabilir, ki benim de ayrıca ekşi üzerinden arkadaşlarla spesifik olarak Formula 1 konuştuğumuz grubum var. Spesifik olarak bir konu konuşulup ayrıca konu başlıkları konuşulan kişi tarafından sözlüğe yazılıyor. Sözlük wp grubundan çıkalı 4 sene olmuştur, şimdi kim var nasıl işler bilmem ama bu platform için sorunun değiştiğini sanmıyorum.
Bir ihtimal sosyal medya reklamları (kaliteli resimler bilgi içeren veya oylamalı postlar) ile son şansını kullanabileceğine inanıyorum.
şu sıralar başlık açamadığım sözlüktür. başlık açmak istediğimde \"bir hata oluştu\" uyarı penceresiyle karşılaşıyorum..
1 haftadır başlık açamadığım sözlük.
sorunlari uzerinde calisilan sozluktur. yarin duzelecegini umuyorum.
25 gün kadar cortlamış site. neyse ki geri geldi. ama hala inin cinin top oynadığı yerdir.
Korkutmuş olan sözlüktür. Entry girilmese bile en fazla 2 günde bir girip bakarım
ekşiden büyük bir hevesle geldim , inşallah güzel ve faydalı şeyler bulurum
geri geldi allahtan korkuttu...

Beyler konulara hep birlikte yükleniyoruz.
  • / 14
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri