• / 2
Yakında youtube üzerinden yayın hayatına "bomba" gibi, gümbür gümbür başlayacak olan, sözlüğün video portalı.

Hem araç tanıtımları, hem vloglar, hem günceler, hem de uygulamalı öğrenmek istediğiniz her şey, her teknik direkt bizlerin anlatımı ile video portalımızda yer alacak.

Merak etmeyin, arabalısözlük'ün esas amacı olan "içerik sizsiniz" mottosundan asla kaymayacak bir video portalı olacak. Yani yazarlarımız da istedikleri gibi içeriklerini videoya yansıtıp bizlere gönderebilecek.

Şimdi sizin aklınızda diğer bir soru daha var; objektifliğimizden ve özgünlüğümüzden bir götürüsü olacak mı? Hayır olmayacak, bundan emin olabilirsiniz. test güncelerinde ne ile karşılaşıyorsanız video portalımızda da aynı şeylerle karşılaşacaksınız.

(Destek verenler entriyi gazladı bile (bkz: Swh:)
İçeriğin gerçekten biz olduğunu kanıtlayan youtube kanalı. Sözlük sınırları zorlamaya başladı, hayırlı olsun.
Ne zaman açılacağını merak ettiğim video portalıdır.
Umarım en kısa zamanda açılır.
Yemin ediyorum bu sabah aklıma gelen durum. Tabi ben YouTube'da düşünmüştüm.
Ucpedal, konuştuğumuz iki kişilik absürd durumlar da dahildi :)
Merakla bekliyoruz.
Kadın oyuncu isterlerse üstün yeteneklerimle şenlendireceğim kanal.
çok beklettik biliyorum. bu yıl içerisinde yaşadığımız fazlaca yoğunluklar nedeni ile maalesef planlarımız arasında olan video işini bir türlü yürürlüğe sokamadık. tıpkı Arabalı sözlük gibi video işimiz de farklı ve türkiye'de tek olsun istedik. Bu yüzden klasik tanıtımlar veya vloglar çekmek çok da cazip gelmedi açıkçası. Ama yine de rafa kaldırılmış bir yanı yok Arabalı Sözlük TV'nin. bazı işleri de rayına tam olarak oturttuktan sonra farklı bir video serisi projemiz var. Bunun için de sizler tarafından fazlasıyla desteğe ihtiyacımız olacak. İş sonunda emin olun klasik tanıtım ve test videoları ile karşılaşmayacaksınız. Şimdilik bu iş için çok hızlı çalıştığımızı söyleyemesem de en kısa zamanda video işinde çok farklı bir boyut ve yapı ile karşınızda olacağız.
Bensiz asla dediğim, içinde MINI olan her video da görüneceğim kanal! See you soon canım!
Güncel'e gelirse atılımlarının hızlanacağını düşündüğüm kanal.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir