Değerli arkadaşlar herkese selam. Çok çok uzun süredir olmasa da sözlükten bazı arkadaşlar olarak bir süredir görüşüyoruz. Sözlük yöneticileri dahil. Abilerimizi ve arkadaşlarımızı ne kadar sevdiğimizden ve iyi anlaşabildiğimizden sonra bahsedeceğim. Önce bahsetmek istediğim mevzu karting. Biliyorum hepiniz diyorsunuz sözlük bir karting zirvesi yapsa da katılsak diye. Biz dün ufak çaplı bir karting zirvesi yaptık sayılır. Pek zirve değil tabi sözlükten 4 kişi gittik. Şimdi yavaş yavaş herkesi bu kartingde toplayacağız ve herkesin güncel sürelerini burada tutmayı düşünüyoruz.

Ee tabi havamı atmadan geçmeyeyim eğitmenlik ve istanbul park kariyerini artık herkesin bildiği Orço beyi de geçerek günün birinciliğini ben ilan ettim. Beni de geçmek isteyen olursa bekliyoruz (bkz: Swh)

Pist; dragos fevpark

best sürelerimiz üzerinden yapılan sıralama şöyle

ilk yarış;

1. ucpedal; 17.52

2. orco; 17.70

3. turbocharmer; 17.76

4. weightreductionbro; 17.76

3. ve 4. arkadaşlarımız aynı süreler ile bu yarışta dostluğun kazandığını gösterdiler zaten. Benim amacım orço beyi bir şeyde mutlaka yenmekti :))

ikinci yarış:

1. ucpedal; 17.52

2. orco; 17.54

3. weightreductionbro 17.58

4. turbocharmer; 18.25


bu arada bu 4 kişilik grupta en ağır kiloya sahip olan da bendim (89 kilo). ikinci yarışta da 17.52'yi geliştiremedim. Oradan çıktıktan sonra doğru bir spor salonuna gidip bir üyelik aldım. Kilo verip pistin tamamen rekorunu kırmak istiyorum. (bkz: swh)
tümünü gör
ilgili galeri