Değerli arkadaşlar herkese selam. Çok çok uzun süredir olmasa da sözlükten bazı arkadaşlar olarak bir süredir görüşüyoruz. Sözlük yöneticileri dahil. Abilerimizi ve arkadaşlarımızı ne kadar sevdiğimizden ve iyi anlaşabildiğimizden sonra bahsedeceğim. Önce bahsetmek istediğim mevzu karting. Biliyorum hepiniz diyorsunuz sözlük bir karting zirvesi yapsa da katılsak diye. Biz dün ufak çaplı bir karting zirvesi yaptık sayılır. Pek zirve değil tabi sözlükten 4 kişi gittik. Şimdi yavaş yavaş herkesi bu kartingde toplayacağız ve herkesin güncel sürelerini burada tutmayı düşünüyoruz.

Ee tabi havamı atmadan geçmeyeyim eğitmenlik ve istanbul park kariyerini artık herkesin bildiği Orço beyi de geçerek günün birinciliğini ben ilan ettim. Beni de geçmek isteyen olursa bekliyoruz (bkz: Swh)

Pist; dragos fevpark

best sürelerimiz üzerinden yapılan sıralama şöyle

ilk yarış;

1. ucpedal; 17.52

2. orco; 17.70

3. turbocharmer; 17.76

4. weightreductionbro; 17.76

3. ve 4. arkadaşlarımız aynı süreler ile bu yarışta dostluğun kazandığını gösterdiler zaten. Benim amacım orço beyi bir şeyde mutlaka yenmekti :))

ikinci yarış:

1. ucpedal; 17.52

2. orco; 17.54

3. weightreductionbro 17.58

4. turbocharmer; 18.25


bu arada bu 4 kişilik grupta en ağır kiloya sahip olan da bendim (89 kilo). ikinci yarışta da 17.52'yi geliştiremedim. Oradan çıktıktan sonra doğru bir spor salonuna gidip bir üyelik aldım. Kilo verip pistin tamamen rekorunu kırmak istiyorum. (bkz: swh)
eh ben geledim, tabi en hızlı olursun :)
oo kapışma varsa gelirizde floryadan oraya nası gelicem bilmiyorum
farklı pistlerde de bu organizasyonu devam ettireceğiz fakat dragos'da bulunan araçları pek sevdik. Pist de biraz küçük olduğu için vızır vızır dönüyorsun süreler çok az bir dilimde yer alıyor falan baya eğlenceli geldi. Yakında farklı pistler olarak pist pist süreleri tutarız.
Orco reisin henüz pisti tanıyamamış olduğunu düşündüğüm karting organizasyonu. Bir sonraki sefer 65 kiloluk bünyemle pistin tozunu attırmayı düşünüyorum.
Araclar kac hp merak ettiğim karting zirvesi.
araçlar 6,5 hp diye biliyorum. 65 kiloların katıldığı zirvede direkt olarak sıklet kategorisi yaparım affetmem :))))) 89 kiloluk adamım aramızda uçurum var olmaz yani kabul edemem hehe:) yok yok sıkıntı yok.
bu da günün video linki

genel planda sürekli sağa sola çarpan bir dayı var merak etmeyin o sözlükten degil. piste 4 araç çıktığımızdan yanımıza başkaları da verildi pistte artı olarak 2 acemi vardı yani.

bu arada kask yerine boks antrenmanı için kullanılan kafalıklardan vermeleri çok hoş ya. güleceğim gülemiyorum çünkü kask kadar ağır değiller hehe:) tabii ki kaskı tercih ederdik şaka yapıyorum.
Önümdekileri geçmekten süre yapamadığımı kanıtlar nitelikte videosu olan karting eğlencesi. (bkz: swh)
Chip tuning yapabilseydik neler olurdu merak ettiğim zirve. Bir dahakine beni de götürün beyler, ücretsiz yazılım atılır. (bkz: swh)
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri