Zaman zaman uyurken gördüğünüz değişik, kimi zaman saçma, kimi zaman aksiyon, kimi zamansa hüzün dolu rüyalardır.

Hatırladığım 2 arabalı rüya gördüm.
Bunlardan birinde Dwayne Johnson ile birlikte bir ekibin içinde bir tünelden 280 le geçip tüm grup yarışmıștık. Bende sarı bir 2014 Chevrolet Camaro Z28 vardı. Birkaç kişiyi solladıktan sonra tüm grup çok büyük bir avm'nin otoparkına girip çok değişik ve tam olarak hatırlayamadığım aksiyon dolu bir plan yapmıştık. Avm'ye saldırı oldu, avm'nin helikopter alanına kadar ellerimizdeki M4A1S'lerle çatıştık. (Terasa Camaro ile çıktım a qü). Sonra helikopterler geldiğinde terastan helikopterlere atladık ve uyandım.
Aksiyon/Macera Imdb puanı 8.0/10

Bu gün bu başlığı açtıran rüyanın baş rolü ise Pagani Zonda Cinque modeline ait.

Aylardır görmediğim babamla İstanbul'da lüks bir satıcıya gidip direkt "Pagani alacağım" dedim. Adam kel kafalı, entelektüel, kısa boylu, beyaz yakalı yaşlı biriydi. Biraz konuştuktan sonra müşteri temsilcisi bayana yönlendirdi. Bayan hayat hikayesini güzel bir yemek eşliğinde konu konuyu açarak anlattı. Kadının kocası Pagani fabrikalarında arabayı montajlarken ölmüş (bunu dokuyan çocuk kör oldu), kadının hikayesi çok acıklıydı.
Çıkarken Pagani çok değerli bu hikayedeki arabayı sürmem sürekli duygu yüklü olurum diyip 2016 Mercedes A45 AMG aldım. Uyandığımda ulan keşke Pagani'yi alsaydım demiştim.
Dram 6.5/10
Bende genelde freni tutmadığından pek zevkli ol(a)mayan rüyalardır...
En çok sevdiğim rüya türü uyandığımda içimden geçen çocukca bir cümle olur
-Uyusam rüyaya devam edermiyim acaba ?
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri