Zaman zaman uyurken gördüğünüz değişik, kimi zaman saçma, kimi zaman aksiyon, kimi zamansa hüzün dolu rüyalardır.

Hatırladığım 2 arabalı rüya gördüm.
Bunlardan birinde Dwayne Johnson ile birlikte bir ekibin içinde bir tünelden 280 le geçip tüm grup yarışmıștık. Bende sarı bir 2014 Chevrolet Camaro Z28 vardı. Birkaç kişiyi solladıktan sonra tüm grup çok büyük bir avm'nin otoparkına girip çok değişik ve tam olarak hatırlayamadığım aksiyon dolu bir plan yapmıştık. Avm'ye saldırı oldu, avm'nin helikopter alanına kadar ellerimizdeki M4A1S'lerle çatıştık. (Terasa Camaro ile çıktım a qü). Sonra helikopterler geldiğinde terastan helikopterlere atladık ve uyandım.
Aksiyon/Macera Imdb puanı 8.0/10

Bu gün bu başlığı açtıran rüyanın baş rolü ise Pagani Zonda Cinque modeline ait.

Aylardır görmediğim babamla İstanbul'da lüks bir satıcıya gidip direkt "Pagani alacağım" dedim. Adam kel kafalı, entelektüel, kısa boylu, beyaz yakalı yaşlı biriydi. Biraz konuştuktan sonra müşteri temsilcisi bayana yönlendirdi. Bayan hayat hikayesini güzel bir yemek eşliğinde konu konuyu açarak anlattı. Kadının kocası Pagani fabrikalarında arabayı montajlarken ölmüş (bunu dokuyan çocuk kör oldu), kadının hikayesi çok acıklıydı.
Çıkarken Pagani çok değerli bu hikayedeki arabayı sürmem sürekli duygu yüklü olurum diyip 2016 Mercedes A45 AMG aldım. Uyandığımda ulan keşke Pagani'yi alsaydım demiştim.
Dram 6.5/10
Bende genelde freni tutmadığından pek zevkli ol(a)mayan rüyalardır...
En çok sevdiğim rüya türü uyandığımda içimden geçen çocukca bir cümle olur
-Uyusam rüyaya devam edermiyim acaba ?
Sevgilimle milan-paris yapıyorduk rüyamda
Ama işin tuhaf yanı kız benimle aynı arabada değildi,ikimiz de farklı arabalarda idik
Bende s65 amg,onda da m8 vardı,iyi rüyaydı vesselam
Hayal gücü insana neler yaptırıyor dediğim olay olur kendisi.

Rüyamda: Hızlı trenin yeni çıktığı zamanlarda Eskişehir'e gidiyorum. Tren redline a almış 250 ile giderken bende businees'da keyifle elimde portakal suyumla yolculuğun tadını çıkarıyorum,arada da hostes hatun kişiyle bakışıyoruz bana karşı yakınlaştığını hissediyorum. Yolculuğun ilerleyen kısmında yandaki otobandan bir kamyon bizi geçiyor ama nasıl geçmek çok şaşırıyorum ekrandan hızımıza bakıyorum hız 250 " bu kamyon nasıl bizi geçer " -hay maşallah ne yüklemiş motoru adam nidalarıyla hayranlığımı belirtiyorum resmen gözüm kalıyor kamyonda hızlı tren i geçmiş sonuçta. Kamyonumuz gözlerden kaybolurken ben hostes hanımla başlıyorum muhabbete: Aşağı ayrancı mı yukarı ayrancımı avucumun içi gibi bilirim Ankara'yı vs derken baya yakınlaşıyoruz baya hostes hatun beni taciz etmeye kadar ilerliyordu ki cam dan bir bakıyorum oda ne! o bizim kamyon devrilmiş kaza yapmış. Hemen kucağımdan oturan hostes ablayı kenara fırlatıp:
"-Çekilseneee ,görmüyormusun kamyon devrilmiş sen nelerin peşindesin.
-Nazar değdirdik beee ne güzel gidiyordu kamyon
-Çok da güzeldi yazık oldu" diyip hostes hatunu bildiğin duvara çarpmak suretiyle itip uyanıyorum..
Eğer bir petrolhead seniz kamyon devirmek sizin için farklı bir anlam içermez..
Sonu çoğunlukla hüsran ile biten rüyalardır.
Benim rüyamda ise ailem hediye olarak gri bir impreza blob eye 2.0r almış mutluluktan hoplaya zıplaya direksiyonuna bindiğimde ise tam otomatik olduğunu görmüştüm.
Rüyamı kabusmu halen çözemedim.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri