üniversite döneminde çoğu kişinin uyguladığı yöntem.

öncelikle ihtiyacımız olanlar bir ufak yastık ve bir pike. ders aralarında veya okula erken gittiğinizde arka koltuğa geçip yastığı koyup üzerinize pikeyi çekerek yatak kıvamına getirmek şeklinde zuhur bulur.

bunu sık sık tekrarlayan bünye konsepti zamanla, araba içinde manzara karşısında içmek, kız arkadaşıyla takılmak ve televizyon & film izlemek şeklinde upgrade edebilir.

(bkz: arabayı evi gibi kullanmak)
zor ve uykusuz geçen gecelerin ilacı. kaç defa arkadaşımdan anahtarını isteyip onun dersi bitene kadar arka koltukta uyumuşluğum vardır belli değil.
yastık yorgan ikilisine sahip olmayanların mont kullandığı sistem. gerçi o zaman da üşüyorsun ama kafa rahat oluyor en azından. swh
camı biraz aralık bırakarak havasız kalıp gebermek istemeyenlere öneride bulunduğum yöntem.
boyun fıtığına yol açar.
Arka koltukta bir şekilde yatamıyorsanız ve ön koltuk tekerlekli sistemle ayarlanıyorsa azıcık uğraştırır ama her bilek hareketine değer.

Birde twingo istememdeki faktörlerden birisidir tavanı açıp gökyüzünü izlerken uyumak.
Vize ve finallerden önce bolca uyguladığım yöntem. Sınava geç kalma korkusu, istanbul trafiği gibi problemler yaşamamak için uygulardım. Bir keresinde kalorifer açık uyumam sonucu boğulma ve nefes alamama gibi problemler yaşamışlığım vardır, yapmayın.
okulda ders ve sınav aralarında bolca yaptığım eylemdir.
bu aralar şirket arabalarında rastgeldiğim olay. gündüz yürüyüş yaparken büyük ihtimal satışçı bir kardeşimizi koltuğunu yatırmış mışıl mışıl uyurken görüyorum. üstelik mesai saati içinde. ilginç.
Her ne kadar rahatsız da olsa, huzur bulduğum ve kendimi iyi hissettiğim eylemdir. En kral otelde dahi kalsam evimdeki rahatlığı alamam fakat şu arabada uyumak ayrı bir duygu veriyor bana. İnsanların eşek niyetine bindiği 4 tekerlekli araca, böyle anlamlar yüklemek hoşuma gidiyor sanırım.
  • / 3
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri