• / 2
%99 ihtimal kavga için arabada taşınan alettir. Bunun yanında beyzbol sopası, bicon anahtarı vs nicesi vardır. Kavga kaçınılmazsa ve karşı tarafın elinde delici kesici vs alet varsa kendinizi korumak için kullanabilirsiniz.
Ama kesinlikle ve kesinlikle bu durumun dışında kullanmayın, kullandırtmayın.
hiç bir şekilde saldırı aracı taşımayarak gereksiz özgüven ile dalaşmamak gerekir. Sadece savunma amaçlı biber gazı tercih sebebidir.
Bırakın karşı taraf aile değerlerinize saysın,sövsün, önünüze bakmaya devam edin. Kimden neyin çıktığı belli değildir, b*k yoluna gitmek vardır.
Her dalaştığı adama çıkarılmaması kaydıyla gerekli olabilecek şey çünķü dünyanın binbir türlü hali var.
Yanlış olan eylem.

Tartışma anında camı açmamak, hatta mümkün ise gazlayıp oradan uzaklaşmak daha mantıklı bir çözümdür. Çıkardığınız levyeye karşılık adam pompalı tüfek falan çekebilir, burası Türkiye.
ultra ışık hızında kullanma zorunluluğu olan eylem.
neden bilmiyorum ama böyle bir gerçeklik var.

geçen hafta pendik'te meydana gelen gta vari kavgada da olduğu gibi aniden beliren sopalar trafik kavgalarının olmazsa olmazı. videoda da göreceğiniz gibi 20. saniyede koltuğu altından çıkan bir adet sopa ve 26. saniyede pikapın arkasından çıkan bir adet sopa göreceksiniz.

ben bu kadar hızlı bir şekilde pantolonumun fermuarını çekemiyorum yemin ederim.
Efendi adamın ihtiyacı olmayan savaş aleti.

Emin olun kurallara uymaya çalışıp bir de atar giderden uzak durursanız hiç bir ihtiyacınız olmayacaktır.
türkiye'de savunma amaçlı olarak bulundurulması gerektiğini düşündüğüm, kavgalarda döner bıçağından sonra en çok tercih edilen alet.

manyağın birisi çıkar, sana saldırmaya kalkar falan hiç belli olmaz bu ülkede bu tarz işler. bu nedenle acil durumlar için arabada bulundurulmasında bence sakınca yoktur.
aslında çok eski bir gelenektir. şimdi bilenler bilir -liseliler bilmez gerçi- eskiden direksiyon kilitleri vardı hırsızlığı önlemek amacıyla kullanılan. onları gece takardın direksiyona, sabah çıkartır koltuğunun yanına ya da altına koyardın. herhangi bir mevzu durumunda da levye görevi üstlenirlerdi. bir bakıma 90'ların gizli levyeleriydi o direksiyon kilitleri.
Bir üst seviyesi silah taşımak olan eylemdir.
Bi nevi saldırganlık hormonu sergilemek kendine güvensizlik ve ota b*ka sinirlenen tip
Ama burası Türkiye sen sopayla inersin arabadan,karşıdaki çıkartır 7.60ı ne olduğunu anlamadan kendini yerde bulursun
edit:rüzgara karşı işemeyin
(bkz: Kavgada gösteriş için kurusıkı silah çeken adamın gerçek silahla ölmesi )
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir