Arac içinde bebek olduğunu gösteren işarettir. Bebekler otomobile binince uyumayı çok severler. Bu sebeble bu işarete sahip araçların yanında korna çalmak çocukları uykularından sıçratabilir. Ayrıca kendi arabama taktığım en güzel aksesuarımdır. Bunların genelde öbür yüzünde Arabada çoçuk var şeklinde olur.
'sıkıştırma, yanımda daha dikkatli git, mümkünse egzoz sesi çıkarma, mümkünse kornaya basma' demek için asılmış olan işarettir. buna dikkat eden bir insan evladı henüz görmesem de, mantıklı bir uyarıdır.
Cidden yıllardır düşünüyorum bu sticker niye yapıştırılır diye.
Korna olayına gelirsek bizim ülkemizde çok uygulanacağını sanmıyorum. Bu tip şeylere dikkat edecek insan da zaten mecbur kalmadıkça korna çalmaz.
Sonuç: teoride mantıklı pratikte uygulanmaz gibime gelen sticker. Hiç deneyimlemedim sonuçlarını da aktarırsanız memnun olurum
Arabada prens/prenses var versiyonları mevcuttur.
Trafikte hamile bir kadın ile tartışıp onu sırtından vuracak kadar ....... ...... olanların olduğu bir ülkede bu sticker da güvenliğini yitirmiştir.
arabasında bebek olanların dikkate alabileceği bir uyarı diğer insanların çok dikkate alacağını sanmıyorum.
vakti zamanında şarampole yuvarlanan bir araçtan yaralı anneyi çıkarıp bebeğini unuttukları için bebeğin ölmesinden dolayı ilk olarak iskandinav ülkelerinde asıldığını sokak efsanesi olarak duyduğum etiket. ne kadar doğrudur bilemem.
biz de olay tamamen görmemişin oğlu olmuş çekmiş çükünü koparmış durumu için asıldığını düşündüğüm durum.
arkasındaki aracın korna çalmaması için asılan sticker. günümüzde buna Türkiye'de uyulacağına inanıp aracına takan sürücüleri görmek de güzel tabi. :)

aracımdan ziyade ben de buraya minik bir sticker bırakayım, beynimizde asılı olan.

bu ülkede çok sığır var.
bunlar da ilginizi çekebilir