• / 3
Bana göre bir abi kardeş muhabbeti tadındaki sunumlarıyla youtube daki diğer otomobil kanallarından ayrılan.Sadece otomobil tanıtımı değil hayatın içinden, gündelik yaşamdan da paylaşımlarda bulunan.Samimi youtube kanalı
bu işi profesyonel olarak yapmayan adam. bu yüzden izlenebilir.
Çok samimidir,adamın dibidir.İlk türkçe tesla tanıtımını yapmıştır.
Arabaları güzel inceleyemiyor tek avantajı güzel arabalara ulaşabilecek bağlantılarının olması. Sürüş sırasında da yok arkadaşlar kusura bakmayın oruçluyum, yok aziz allah falan diyerek de sevdirdi kendini. Başka bi dalgası yok. Dindar olması falan hiç sorun değil sakın yanlış anlamayın, salakta reklam yaptığını düşünüyorum ve adam bana samimi gelmiyor. Yazık
Trafikta makas atanları bırakın sinyal vermeyenleri, bi yanlış hareketi olanları acımasızca eleştirir ama kendisi çatır çutur makas atınca arada yapmak lazım, biraz da spor kullanalım filan gibi kelimeler kullanır. Videolarını izler takip ederim ama herşeyden şikayet edip takıntılı bi hale büründüğünü düşünüyorum. Normal vlog çekip kendi çapında takılanlara format benimdi, kopyalanmış dedi. Bence bi orijinalliği yok goprolarla video çekmenin, günümüz youtube ortamında herkes böyle yapıyor. Kendi imkanlarıyla güzel çekimler yapar, zaman ayırıp hobi niyetine ilgilenir. Yaşça büyüktür, saygı duyarız.
Videolarını izler takip ederim, bazı videolarından da gerçekten keyif aldım. Bunun sebebi de sektörel değilde amatör bir insanın otomobil hakkında ki yorumlarını izlemenin farklı bir tat vermesi. Kendisi kamera karşısında baya rahat, diksiyonu, sunumu falan da düzgün bir insan. Yalnız anlamadığım bir nokta var, videolarında da sık sık vurguladığı mesleğinin doktor olması konusu bizi neden ilgilendirsin bunu merak ediyorum. Hani sektörle alakalı bir mesleğin olur, mühendissindir vs. bunu belirtmeni anlarım fakat bu bilginin otomobil testleri temalı bir kanalda bize ne gibi bir olumlu yada olumsuz done vermesi lazım? Biraz meslek egosu gibi geldi.
Yaşça benden de büyüktür eyvallah, takip de ederim ancak her videosunu izlemem. Çünkü kendisinde egonun biraz fazla olduğunu düşünüyorum. Bugün izlediğim bi videosunda formatının çalındığından, "çalan" kişininse bi anda takipçi kazandığından dert yanıyordu, aslına bakarsanız sürekli dert yanıyor mutlu göremiyoruz. 2 entry üstte güzel açıklanmış, her gopro alıp videolar çeken format yaratsaydı otomobil dünyam ve otopark'tan başka kanal olmamalıydı. Diğer yandan herkes dinini kendinde yaşar özellikle youtube gibi mecralarda otomobil videosu izlerken dini bir detaya takılmak istemem, aradığım şey o araba hakkında izlenim vs iken noyan abi de dini detay durumu çok gözüme çarpıyor. İlgiyi seviyor belli , keşke daha fazla takipçisi olsa da dert yanmaları bıraksa.
Severek izliyoruz, fikirlerine önem veriyoruz fakat herşeye bir kulp takması, ''hocam'' hitap şeklini sürekli kullanması, sürekli ''bakalım'' demesi ve sosyal medya paylaşımlarında noktalama işaretlerine dikkat etmeden bakalım vs gibi kelimeler kullanıp anlaşılırlığı düşürmesi beni delirtiyor. Sanırım ben de takıntılıyım.
Adam zaten bu işi profesyonel olarak yapmadığı için hitap şekline vs . sizin kadar dikkat etmiyor,kendini kasmıyor..Zaten onu da samimi yapan bu.İçinden geldiği gibi davranıyor.Kendisinin de dediği gibi "gittiği yere kadar" bu işten para kazanan birisi değil ve paraya ihtiyacı olan birisi de değil.Kimseye yaranmak gibi de bir derdi yok.Sadece paylaşım yapmayı seviyor.Sakın yanlış anlaşılmasın ben yancısı veya fanatiği değilim.Ama bazı arkadaşlar sanki profesyonel bir kanalmış gibi birkaç konudaki rahatsızlıklarını belirtmiş tabiki belirtmeli ama bunu da göz ününde bulundurursak daha gerçekçi olur. Zaten ben bu kadar aboneyi de muhabbetinin güzel olmasına bağlıyorum.
Kardeşi Kağan abi ile yıllardır oluşan samimiyetimiz vardır gerçekten iyi insanlar .Bu olaya tamamen hobi olarak atıldıklarını biliyorum yukarda söylendiği gibi maddi bir beklentisi yok bu işten.
  • / 3
bunlar da ilginizi çekebilir