• / 2
kullanılan araba spor araba ise muhtemelen bir tissot t-complication squelette'dir.

ha, arabaya takım elbise ile binen biriyim diyorsanız eğer omega globemaster'da olabilir.

hele bide anısı varsa o kol saatinin...

edit: bu entry'i niye frenlediniz ya
Hangisi bilemeyeceğim ama ne zaman saat takmayı unutup koltuğa otursam, elimi direksiyona attıkça boşlukta hissediyorum.
Marka model farketmeksizin deri kayışlı analog saat ve uzun kollu gömlek ikilisi sürüş kalitesini bi tık arttırır.
Giulia QV'nin Nürburgring rekorunu kıran abinin kolunda takarak özendirdiği, aslında çocukluğumdan beri hoşuma giden fakat yeni fark ettiğim detay. harbi bunu neden eksilediniz bilmiyorum ama özel hayatımda da kol saatleri fazlaca hoşuma giden şeylerdir. yani bir erkek olarak küpe bileklik kolye falan gibi hiçbir şey kullanmadığım için kullandığım tek aksesuar kol saati. birazcık da heybetli olanları seviyorum ama klasik gümüş saat de uzun süre kullandım. bu Ring'deki Giulia QV ile rekor kıran abimiz o kadar özendirdi ki gümüşe döndüm tekrar. Erkeğin mücevheri de kol saatidir tabii ki ama milyon liralık saatler takmıyoruz nihayetinde. işte cep telefonuna verdiğiniz paraları falan veriyoruz en fazla taş çatlasa. he bu arada Ring'de kol saatiyle rekor kıran abimiz saati takmak zorunda çünkü kendisinin sponsoru oluyor saat markası. Kullandığım bazı büyük diesel saatler ise uzun kullanışlar sonucunda elimin üst tarafında iz yapabiliyor :))
Rolex Daytona
Casio dijital :)
Casio F-91W-1DG
Araba satın alırken müşterinin bileğine bakılan türdeki galerilerde işim olmadığı için kronometre bulunduran kullanışlı herhangi bir saat ihtiyacım olan zevki verebilir.

Tanım: Casio EFA-121D-1AVEF (şimdi biri çıkıp entry formatı sorarsa diye)

Apple watch kullanıcısıyım . Araç kullanırken tüm bildirimlerin saate gelmesi telefon kullanımlarını ciddi oranda azaltıyor ve asıl güzellik ise telefonu araç bluetoothuna bağladığınızda saat yine bağlı kalıyor .Eksi yanları ise şarj 1.5 gün yetiyor aşırı kullanmazsanız .Çok kullanırsanız 1 tam gün yetiyor .
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir