Araba kullanma konusunda inanılmaz yetenekli olan kadınlarımızın sabah istanbul trafiğinde yaptığı eylemdir. Trafik çilesi yetmezmiş gibi bir de kendileri ile uğraştırırlar. Evden yıldız tilbe gibi çıkıp araba biniyorlar, daha sonra arabadan inerken kadın bildiğin adriana lima.

Ya tipi beni ilgilendirmiyor tamam da, önündeki gitmiş yol açılmış farkında değil. Ben senin makyajını beklemek mi zorundayım ?
araba kullanırken yapılmaması gereken bir başka hareket. arkadaşım siz çılgın mısınız? arabada telefonla konuş, kahve iç, sigara iç, makyaj yap, vs vs. arabaya niye bindiniz o zaman. işinizi gücünüzü bitirin öyle binin şu arabaya. trafiği tehlikeye atmayın. ya da toplu taşıma kullan, başkası sürerken ne yapıyorsan yap. ha belediye otobüsünde makyaj yapamam ben diyorsan o senin bileceğin iş.
plaza kadınlarının sabah ritüeli.
Hele bir de bir tanesi arkanda ise ecel terleri döktüğümüz durum . O gerilim düşman başına . Fren yaparsın o yapamayacak mı diye devamlı gözün aynadadır .
Önde olması daha güvenli olan hadise. Asıl sorun arkanda ise yaşanır. Gözünüzü aynadan alamazsınız, 'bir git be kadın' gibi cümleler kurarsınız, en son şerit değiştirerek kendisinden uzaklaşırsınız.
Genellikle güzel ve bakımlı kadınların yaptıkları eylem.
Güzel ve bakımlı kadınların yaptığı bir eylem değildir. Güzel ve bakımlı kadın, evden çıkmadan makyajını 10 dakikada halledebileceğini, araba kullanırken makyaj yapmanın bir marifet sayılmayacağını bilmelidir.
Kendisini geçtim, milleti de riske atan kadın. Yahu arkadaş neden? o 10 dakika için hepimizi riske atmaya değer mi? Kaza yapmasan da öndeki adam gitmiş sen hala makyaj yapıyorsun, gitmiyorsun. Bütün yol tıkandı. Hayırdır sen ya?
arabalar hakkında kullanılan "makyajlandı" terimini yanlış anlayan hanım abla davranışı.
Bu başlığı görünce aklıma direkt şu soru geldi; trafikte direksiyona telefonunu sıkıştırıp maç özeti izleyen ve sigara içen kimi zaman online bahis oynayan maganda erkekleri ne yapmalıyız? swh
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri