bu koku işi adamı vezir de edebilir rezil de. bazıları öyle kötü kokar ki arabanın içine siner hiç çıkmaz. bazılarının kokusu ise çok doğaldır çok güzel kokar. sonax'ta satılan değişik kokular benim favorim, ahşap bir kutunun içinde satılmaktalar.
çok tatlısı mide bulandırandır.
güzel bir koku nedense bir türlü bulamadım.
amerikan bayraklı kokuların oldukça şekerli kokmasından dolayı bende mide bulantısı yapıyor.
daha yumuşak kokular güzel olmakta. deri koltuklu arabalarda iki koku birbirine karışıp çok değişik bir karışım meydana getirebiliyor.
iç plastik kaplamaların kalıptan çıkması için kullanılan yağın ve plastiğin normalde iğrenç kimyasal kokusudur ama zenginlik belirtisi olduğundan insanın hoşuna gidiyor
history channel de izlediğim belgesele göre en çok tercih edilen koku yeni araç kokusudur

şuradan itibaren izlenebilir
Hiç eksikliğini hissetmem ama eşantiyon olarak verilen aynaya asılan kokuları kullanırım zaten ömrü 2-3 gün,sonra kaldır at.Eğer sigara kullanmıyorsanız yada döşeme kokmuyorsa en güzeli hiç kullanmamak.Kimyasal içeriği nedeniyle burnu yormaya gerek yok.Kokuya değil de sürüşe odaklanmak lazım.
sıfır araba kokusu baska bir sey tabiki ama favorim glade mini jel serisi. kaliteli, ekonomik ve kesinlikle akmaz. evde de kullanabilirsiniz. bu linkten ürünü inceleyebilirsiniz.
california scents i tek geçtiğim meseledir. bir dönem vanilla pride(amerikan bayrak) kullansam da yeni gözdem californiadır.
(bkz: Air wick mango) hojdur.
Kokusu bittikten sonra Kokmasa da amerikan bayrakli cam agaci aksesuar olarak kullanilir. Ozel universite ogrencisi izlenimi uyandirir bende nedense :) tercihim orijinal kokudur
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri