dolar ve euro'dan daha hızlı artan fiyatlardır.
şu an bir araba alıp kenara koymak muhtemelen artan kurlardan ve faizlerden daha çok kazanç getirecektir.
gereğinden fazla olan fiyatlardır.
ben sebepsiz bir şişkinlik olduğunu düşünüyorum. kimse ilana koyduğu fiyata arabasını satamıyor.
Türkiyedeki mevcut vergi sisteminden dolayı vatandaşların ortalama olması gerekenden 2.5 kat pahalıya aldığı fiyatlardır.Ha bu fiyatlara rağmen lüks araç sayısı oldukça fazladır.Fiyatlar medeni avrupa ülekeleri yada amerika gibi olsa kimbilir ne olur ..Benzin fiyatlarıda unutulmamalı...
Dolar ve Euro'ya bağlı olarak sürekli artmakta olan fiyatlar.
Sıfır araba fiyatları arttıkça o da artıyor. Kur artıyor o da artıyor. Ne artsa onun işine yarıyor maşallah.
He geçen gün artan fiyatlar.
Memlekette son 2 senedir sürekli yükselen bir trend var. Euro'dan dolar'dan daha hızlı artıyor.
Ben bunun bir sebebinin de sahibinden.com gibi sitelere bağlıyorum. İsteyen istediği fiyatı yazdığından dolayı fiyatlar gitgide şişiyor. Sanmıyorum ki herkes istediği fiyata arabasını satıyor, aylardır ilanda bekleyen otomobiller var.
uçup gitmiş olan fiyatları. dolar ve euro'nun bu kadar artması, fiyatların bu kadar artmasındaki en büyük etken. bugün comfortline donanım bir volkswagen golf 80.000 tl barajının üstünde. dizel otomatik bir ford focus almak isterseniz 100.000 tl'den fazlasını gözden çıkarmak gerek.

Fiyatlar pahali olmasa bentley rolls royce dan gecilmeyecek yollarimiz bizim gosteris meraklisi vatandaslarimiz yuzunden
Arabamı alalı bir yıl bile olmamışken 20 bin lira zamlanmış bence bu zamlardan dolar Euro kadar satıcıların da tok davranması etken son ayda Skoda için söylüyorum Octavia ya 5 superb e 7 kodiaq a 8 bin lira zam gelmiş.
Fiyatlar EU veya ABD tarzı olsa her köşe başında olacak hırboların potansiyel absürt otomobillerini düşündükçe, ülkemizin huzur ve güvenliği için fiyatların yüksekliğine en karşı olan bendeniz bile bazen dolardan hızlı yükselen bu artışı destekliyorum.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri