Motorsikleti kız tavlama aracı olarak düşünenleri gösteren karşılaştırma.
Hayatımda motorsiklet kullanmadım, sevmem, genel olarak kullananları da sevmem. Aydın'da üniversite okuduğum yerde 7'den 70'e herkes kullanırdı. Hepsi ayrı serseriydi, gece salak saçma gazlamalar polis peşine takmalar falan akıl işi değil.
Benim ülke içinde gördüğüm profil ağırlıklı olarak budur. Ülke dışında ise 3 farklı model var; 1) Vespa kullanan elitik işinde gücünde olan, amacı a noktasından b noktası olanlar. 2)Süperspor kullanan bizim motorsiklet seven versiyonlarımız, saygılı ve hızlı olmayı başarabilen saygı duyduğum kendi kafalarını yaşayan grup. 3) Bizdeki old musle olan arabaları da seven Harley Davidson'cı cruise yapan grup. Onlar da 2 ye ayrılır, serserilik peşinde olan ve kendi kafalarını yaşayanlar.

Otomobil erkeği tarifi için sözlükte gezmek yeterli.
Aslında en önemli etken apaçilik ve tarz sahibi olmak ayrımı.

Motor sevmem, kullanmayı da sevmem, zorunlu bir durum olmadığı sürece kullanacağımı da düşünmüyorum. 4 tekerlek iyidir. Ama.... Garaj yapacak durumda olsam içerideki onca aracın yanında kesinlikle Ducati Desmosedici RR, Ducati 1199s Panigale, Ducati 899 ve bir adet BMW S1000R olurdu. Hepsi siyah veya karbonfiber olacak. O zorunlu durumları bekleyebiliridim ..
tümünü gör
ilgili galeri