Yıllarca kendi arabanı alacağın zamanın hayalini kur, o zaman gelincede ne alacağını bileme. Daha doğrusu alacağın arabanın sorun çıkartacağından ve onu kullanamayacağından kork. İşte şu anki ruh halim sevgili sözlük. 10bin bütçeyle Flash'dan 323'e, 131'den Twingo'ya kadar bir çok arabaya baktım ama karar veremiyorum. Çünkü içimdeki apaçi geceleri göbeklerde, yoncalarda yanlamak istiyor ve gidipte fwd bir araba alırsam abuk subuk el freni çekip hayvani lift-off'lar yaparak patlayacağımı biliyorum. Tamam karar verdik arabamız rwd olacak ama bu paralara neler var? Kuş serisi, Taunus, E28 ve Sierra.
Tofaşlar bir kere genel kullanıcı kitlesi yüzünden direkt kaybediyor çünkü aile bireyleri istemiyor.
E28 aslında hem tip hem motor hemde fun factor açısından çok mantıklı ama 87model bir Bmw, iliğimi sömürür diye düşünüyorum.
Sierra ise en çok aklıma yatanı ama bir yeri patlarsa nerede yaptırırım parçasını nasıl bulurum korkusu var. Bunları düşündükten sonrada aman yanlamasın ne olacak diyorum ama youtube'u bir açıyorum karlı dağlarda yanlayan e36'lar, steyşın Volvolar :(
Sizce ne yapmalı sevgili sözlük, koyver gitsin diyerek Sierra mı almalı yoksa öğrenciyim sonuçta sorun çıkarmasın gitsin bana yeter diyerek Mazda ve Honda'lara mı bakmalı?
tümünü gör