Apple firmasının otomobili olduğu iddaa edilen araç.
oyuncak araba hissiyatı veren otomobil. gerçi apple'ın her çıkardığı önünde kapısının önünde yatan tayfa gerçeğini göz önüne alırsak, satışa çıktığı anda tesla model 3'ü bile geride bırakacağını düşünüyorum.
Ne yapsa satan Apple'ın en sonunda otomotiv sektörüne de girebileceğinin sinyalini veren otomobil.
Almanya'da gizli bir tesiste 20 kişi ile geliştirilmekte olan otomobil. Konu hakkında çok az bilgimizin sebebi olması da tam olarak bu yüzden, küçük bir ekip lokasyonu belli olmayan bir mekan..
amerikan merkezli bir şirketin almanya'da ar-ge yapmasına şaşırdığım araba. muhtemelen üstün alman teknolojisinden yararlanmaya çalışıyorlar.
eski tesla üst düzey yöneticilerinden chriss porritt'in başına getirildiği proje. gizli bir proje için anlaşma sağlandığı söyleniyor ama yersen.
Tesla'dan mühendis transfer etmiş olan Apple'ın oyuncağıdır.
bir sürü otomobil mühendisini işe aldıkları yönünde çıkan haberler doğrulanmış.
projenin 1 yıl daha ertelendiği konuşuluyor.
Söz konusu video bilgisayar efekti yalnız, gerçek değil. Apple hakkında birçok haber çıkıyor bugünlerde, bir tanesi de yakın gelecekte F1'i satın almak istemeleri.

Birşeylerle uğraşıyolar ki birçok haber geliyor kulağımıza ama hangisi doğru hangisi değil bunu bilmek zor. Otomobil konusunda çalıştıkları uzun zamandır biliniyor, bakalım ne zaman yapacaklar?
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri