bugün abt bodykitli, hre jantlı bir audi s8 long gördüm. Tarz sahibi olmanın sözlük anlamı bu aracın sahibidir benim için.
(bkz: abt)
(bkz: hre wheels)

Edit: Bunun neyini eksilediniz merak ettim.
Biraz geç oldu ama bir şey fark ettim. Apaçi olmak yapılan hareketler ve davranışlarla ölçülmüyor. Ölçü biçimi tamamen beygir sayısı. Yani adam m4'le göbekte yanladığında bizim insanımız "ooooooo" diyor, garibim tofaşçı da aynı göbekte yanlarsa net apaçi oluyor. Zenginler lastik yaksın vaay arkadaş, fakirim patinaj çeksin vay apaçi. Yok öyle iş arkadaş. Ya ikisi de apaçi ya ikisi de vay arkadaş.
Apaçiliğin zengini fakiri olmaz ama insanlar anlamıyor
Basık Bbs civice gelen tepkinin yarısı neden liberty walk bir aventador sahibine gelmiyor ki? İkisi de bir aracı yok yere yazık ediyor,oldum olası sevemedim şu liberty walkları
Apaçi olmak ile tarz sahibi olmanın arasında fark olduğunu düşünüyorum ama aracın değerine göre apaçi diye ayrım yapmak bana da doğru gelmiyor. Tek silindir cg'ye takılan egzoz kötü ses çıkarıyor ama tek silindirli cbr'ye takılan egzoz da benzer iğrençlikte ses çıkarmakta, cg'ci apaçi cbr'ci tarz sahibi deniyorsa burada ciddi bir paraya göre muamele var gibi geliyor bana.
görsel konusunda zevk meselesinden öteye gidemeyecek olan eylemdir. konu dediğim gibi görsellik olduğu zaman zevkler değişkenlik gösterir. başlığın görselindeki araçların sahiplerine sorsan dünyanın en güzel arabasıdır kendi arabası, ona özenir ve sever. toz gelsin istemez. buraya kadar olan konu saygı sınırıdır benim gözümde. ister arabayı simetrik yapar body kit uygular isterse ikizkenar dik yamuk yapar.

iş egzoza geldiğinde, yalıtımsız ses sistemlerine geldiğinde apaçilik terimi başlar. kimsenin bir başkasını rahatsız etme gibi bir hakkı yoktur ve bu konuda maalesef ülkemizde denetimler ve yaptırımlar çok yetersiz kalıyor.
bi spoiler yaparsın vezir olursun bir spoiler takarsın rezil olursun.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri