• / 2
Eskiden otopark.com'la çalışan ekibin kurduğu bilgilendirici,teknik konuların sade bir dille anlatıldığı tavsiye edebileceğim bir kanal.Güzel işler yaparlar ama bilirsiniz güzel işler Türkiye'de tutmaz,hakettiği yerde değiller diyebilirim.Ne diyelim haklarında hayırlısı olsun.
Örnek video.
Otopark.coma yapılan büyük ayıbı bildigimden tutmasının zor oldugu kanal
Gayet bilgilendırıcı bır kanaldır sade ve sıkmadan anlatırlar umarım hakettikleri yere gelirler
Otoparktan çıkma, bilgileri çok ama samimiyeti az olan adamlar.
Ekip üyelerini tanıdığım güzel bir oluşum. İngilizcesi pek iyi olmayan fakat konular hakkında teknik anlatım izlemek isteyenlere ilaç gibi bir kanaldır.
ben anlamadım bu sektördeki herkes otopark.com'a mı ayıp yapıyor, yoksa yanlış otoparktamı çözemedim arkadaş. ana kadrodan binlerce insan gelip geçti biri de dönüp demedi ki la bu kadar insan harcanıyosa suçlu acaba kim?

Her neyse. Tanım: tıpkı arabalı sözlük gibi insanlara doğru bir şeyleri vermek için çabalayan ve anlatan youtube kanalı.
Doğacan kara ve tuğberk keçecioğlu isimli 2 gencin içerik sağladığı youtube kanalı.
Arkadaşlar güzel yorumlarınız için teşekkür ediyoruz. Bazı kanallar gibi fake hesaplardan reklamımızı yapmak yerine açık hesabımızla sizlere teşekkür etmek istedik. Bu başlık altından da arabalısözlük ailesinin, anlatmamızı istediği konuları yazabilirsiniz .
youtube üzerinde büyük bir açığı kullanmakta olan kanal. görsel olarak çok şey ifade eden bir sürü kanal var ama anlatan yani bilgi veren kanal sayısı yok denecek kadar az. adamlar bilgililer ve anlatıyorlar.

konu olarak kış lastikli ve yaz lastikli iki otomobilin kar üzerindeki karşılaştırması yapılabilir. bildiğim kadarıyla ankara'lılar kar bulmakta çok zorlanmazlar (bkz: swh)
Mühendislik öğrencisi olarak kendi adıma gayet faydalı bulduğum ve aktif olarak takip ettiğim tek youtube kanalıdır.Kafada canlandırması zor şeyleri görsellikle destekleyerek gayet açıklayıcı şekilde anlattıklarını düşünüyorum.Ufak tefek eksiklikleri olsa da takip edilesi kanal,takipteyiz.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir