"Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz." Atasözünü hatırlatan kişi.
Sözlükte fake hesabı olan fake amatör.
Fake ? neyk ? BOĞAZİÇİ İNŞAAT ve fransız lisesi bitirmiş caddede oturan ve belli bir elitlik ve kültür düzeyine sahip yaşını başını almış bir adamdan bahsediyoruz. Türkiye gibi apaçi bi ülkede otomobil kültürünü aşılayan otopark ın oluşmasında büyük bir rol alan adam bu. Klavyeden yazmakla olmuyor brian oconner. Sinan Koç ortalamanın üstünde araba kullanıyor ve bu işlerde iyi. Ama unutmayalım And olmasaydı bugün kendisi skodada çalışıyor olacaktı.
Tamam Camış 34 kardeş sakin ol. Arkadaşlar sizde lütfen elit ve kültürlü beyler değilseniz yazmayın bu başlığa. Sadece caddede oturan, elit, kültürlü ve hijyene önem veren beyler yazsın. Eğer kişinin kendisi değilse yazar adına üzücü bir durum yaratan entry içeren başlıktır.
Uyarı!!! Entry girebilmek için elit, kültürlü,fransız lisesi ve boğaziçi mezunu olmak zorundasınız(Anadolu Lisesi ve diğer üniversiteler kabul edilmeyecektir) aksi takdirde işleminiz geçersiz sayılacaktır. Şaka bir yana And'ın gidiş hikayesi iyi gözükmüyor gerçekten, Mesut Çevik ile Sinan Koç'un canlı yayınında "And vardı ne oldu" diye sorulduğunda Sinan Koç Almanya'ya yerleşti dedi geçiştirdi biraz, fazla haberleşemiyoruz diyor, çok inandırıcı gelmedi bu devirde haberleşememek.
Sözlükte bir değil birden fazla fake hesabı olan amatör.
Otopark'ı bıraktıktan sonra Almanya'ya Ablasının yanında yerleştiği, çok sevdiği BMW aracının ise kendisinden sonra iki kez el değiştirilip egzos yapıldığını duyduğum zattır. Eskiden pek severek izlerdik. Şimdi ise bilemiyorum. :(
Hakkında girilen her entry'de ''bişey oldu da ben mi kaçırdım'' diye kendimi sorguladığım insan.
Tabii ki antipatik bulan ve eskiden yaptığı testleri beğenmeyenler olabilir. Ama, bana göre, sektördeki birçok isimden (mesela eren tekin, fahir talib) daha başarılı işler yapıyordu.

Not: Bu entry caddede oturmayan bir yazar tarafından yazılmıştır. swh
Tamam sevmeyeni çoktur. Hataları, sataşmaları, araba pert etmeleri de olmuştur. Ama yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Adam testlerde çok ilginç yerlere parmak basıyordu. Bir arabanın iç malzeme ve işçilik kalitesini kimse söylemezken And Mehmet Çetin bastıra bastıra işçilik hatalarını gözümüze sokardı. Keşke biraz daha insanlarla geçinebilen ve kendini sevdirebilen bir kişilik yapısana sahip olsaydı. Maalesef olmadı ve şu an piyasadan silindi gitti.
Ortalık ; KABAKlaşmış otomobil kanallarının KAFAsız ergenlerle içerik ürettiği aptal aptal video çöplükleriyle doldu taştı.
  • / 6
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri