ilk defa katıldığı amerikan iletişim profesyonelleri ligi’nde “2015 faaliyet raporu” ile 7 ödül alan firma:

--- spoiler ---
amerikan iletişim profesyonelleri ligi (league of american communications professionals-lacp) tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve uluslararası ölçekte “en iyi faaliyet raporlarının” belirlendiği yarışmaya bu yıl başta abd ve avrupa olmak üzere, 25 ülkeden 1.000’e yakın şirket başvuru yaptı.

bu alandaki en geniş kapsamlı yarışmada, basılı raporlar arasında anadolu ısuzu faaliyet raporu, otomotiv kategorisinde dünyanın “en iyi faaliyet raporu” seçilerek“platin” ödül kazandı.

dijital raporlar arasında ise anadolu ısuzu, daimler ag ve bmw group’un ardından üçüncü olarak “gümüş” ödülün sahibi oldu.

jüri değerlendirmesinde 100 üzerinden 99 puan alan faaliyet raporu ile anadolu ısuzu, genel dünya sıralamasında yirmidokuzuncu, avrupa, orta doğu ve afrika bölgesinde ise onaltıncı olarak önemli bir başarıya imza attı.

bu başarılara ek olarak; finansal raporlar kategorisinde avrupa, orta doğu ve afrika bölgesinin “en iyi finans raporu “seçilerek “platin” ödül, dünya çapında ise dördüncü olarak “bronz” ödül sahibi olan anadolu ısuzu 2015 faaliyet raporu aynı zamanda “türkiye’nin en iyi 25 faaliyet raporu” arasında yer aldı.
--- spoiler ---
tümünü gör