Evet pek lüzumlu olmayan ilk başlığımı açmış bulunmaktayım. Adı "little trees air freshener" diye geçen bu oto kokusunu arabaların dikiz aynalarında görünce acayip kıl oluyorum. Özellikle ünlülerin araçlarında ve özenti "yeni" zengin gençlerin arabalarında sık sık gördüğüm bi parça.

Şimdi gelip "ama çok güzel, orijinal , kaliteli kokusu var" diye savunmaya çalışacaklar olabilir. Allah aşkına o şey kokudan çok üzerindeki bayrağı propaganda ediyor, yok mu aynı kokudan dikiz aynasına takılacak başka zımbırtı? Hadi yok diyelim, illa bu şeyi kullanılacaksa fırıl fırıl aynada dönmesi mi lazım, yok mu dikkatleri üzerine çekmeden işini görebileceği bir yer?

Edit: muhterem yazarımızdan teyit aldığımıza göre başarılı bir başlık açmışız. beyler sizde sevinin bak size de söylemiş.
Seat leon fr
320i ed
Scirocco da standart donanimdir.
Özel üniversitelerde aracınıza sticker alırken stickerın yanında hediye olarak verilir. Bundandır ki okul otoparkı ameriga kokuyor.
Niye bilmiyorum ama bende tepkiliyim buna kokusu güzelse anlarım tabi ama 1 yıl durmuyordur herhalde kokusu. En azından yenisini tak! Bi de sanırım 10 tl üzeri fiyatı var bunun. Zengin itemi olarak sayılabilir.
oo favori yazarım başlık açmış öyleyse hemen bir tanım gireyim.

tanım: bu zamazingoyu bir kez gördüm, o da s2000 kullanan apaçi bir arkadaşımdaydı. yazarların tamamının doğru tanımlarda bulunduğu başlıktır.
Kokusunun güzelliğine sığınıp görüntüsü için kullanılan bir araç konusudur, öyle olmasa o aynada iki sene o koku asılı kalmaz bayrağın rengi değişmiş hala duruyor. Bende aynı markanın farklı bir modelini kullanıyorum koku olarak gerçekten başarılı bir markadır sayısız çeşidi vardır emin olun ondan daha güzel kokan bir dolu seçenek var.
Gördüğüm tüm 6 serisi BMW'lerde ve Corvette'lerde bulunan, "ben farklıyım, zengin aracı ayıqs, yan yan" diye konuşan, potansiyel pert araç tespit aracı.
Scirocco'da Default olarak gelen kokudur.
(bkz: Black ice)
Bu başlık ile kesinlikle alakası olan araç kokusudur. (bkz: aptö)
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri