En başında sadece motosiklet testinden ibaret olup daha sonra hayati bilgiler gibi güzel bilgilendirici videolar çekip üstünede her hafta canlı yayın yaparak izleyenlerin sorularını yanıtlayan Barkın Bayoğlu'nun yarattığı youtube kanalıdır. Geçen seneye kadar sürekli takip ederdim ancak sonrasında hem kemik kadronun ayrılması hemde yeni testlerini Saffet Üçüncü edasıyla çekmesi ve lastikçi sponsoru sağolsun test ettiği her motorun lastiğine kabak, naylon, traş vs demesi biraz soğutmuştur beni. Bir otopark.com değildir artık maalesef :(
Show tv de piston adlı programı sunuyordu bundan yaklaşık 4 sene önce
Motor dünyasının duayeni. Adamın bilmediği şey yok, anlatım çok eğlenceli.
Araba test eden birileri de keşke böyle olsa dedirtir.
Ağzı çok bozuk bir abimizdir, bol bol küfür eder. İyi içer. Motosiklet camiasının duayenidir.
Etrafında da çok sevilir, soru sorarsanız yardım eder yardımseverdir. Programları da bir o kadar eğlencelidir, kesinlikle izlenmeli.
her programında ülkemizin yoluna ,şöförüne, trafiğine laf atması bende kendisine karşı antipati oluşturmuştur. bu nedenlerden dolayı orda program yapıyorsun, her şey mükemmel olsa sana ne gerek var ?
Motosiklet camiasında bir kesim tarafından çok beğenilen,bir kesim tarafından nefret edilen,kendi fikrimce oldukça eğlenceli kişilik. Motosikleti bahçeli evinin içinden yakın zamanda çalınmıştır.
Anlatımı çok güzel olan tester'lardan biridir.
Canlı yayınlar zevklidir, bire birde goy goy yaparken çok pis küfür eder. Keyif düşkünüdür.
Faydalı bilgiler veren aynı zamanda eğlendiren burnu havada olmayan kişisel sorulara cevap veren eğlenceli kişilik.Aynı zamanda bir motorsiklet kullanıcısıyım ve kendisinden çok şey öğrendim
Türkiye motorsiklet camiasinda bilgi birikimi ve tutku olarak başı çeken abimizdir. Ancak kendisi gibi bu yola baş koymuş ve tarzını oluşturmaya çalışan bi takım motovlogger kardeşlerimize bırakın destek olmayı, köstek olmaya bayılır. Yine de ülkede kendisinden daha iyisi yoktur alanında.
motosiklet konusunda ne kadar bilgili, tutkulu ve birikimli bir abimiz olsa da anlatım tarzı nedeniyle bir türlü ısınamadığım duayen. ama işte duayen olduğu için de bilgi ve fikirlerine değer veriyoruz, takip ediyoruz.
  • / 4
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri