Alfa Romeo'nun 'daha ölmedim, yaşıyorum' mesajını ilettiği arabadır.
İnsana 'işte bu sefer gerçekten olmuş' dedirtir.
Yüzde 50/50 ağırlık dağılımı, 3 kilogram başına 1 beygir güç oranı ile oldukça hızlı. En hızlı versiyonundaki Ferrari destekli 510 hp gücündeki motoru ve 0-100 km/s değeri 3.9 saniye ile enfes bir İtalyan ! Ama daha da önemlisi arkadan itişli olması.
Fazla güzel olmuş olan Alfa taşıtı. Bu arkadaşa taşıttan çok 'şaheser' demek daha mantıklı olacaktır.
İçine oturmak henüz nasip olmadı ama dışının %50'si kadar içini yapabilmişler ise olmuştur.
Alfa'nın son yıllarda malzeme kalitesi konusunda yaşadığı problemleri aşmış olduğunu umuyorum.
Quadrifoglio modelinin hem arkadan çekişli hem dört tekerlekten çekişli piyasaya sürüleceği belirtilmiştir. İnternete düşen ilk fotoğraflarında küt tasarımlı ön ızgara ve tampon ve piknik masası gibi yere paralel kaput arabayı sanki güncel bmw 5 serisine benzemesine neden oluyor. Bana "bu araba D segmenti premium olmayacak mıydı bu?" dedirtmişti.
Sonunda gerçek Alfa ruhunu yansıtan bir otomobil.Eğer sürüş zevki de tasarımı kadar iddialıysa modern klasikler arasına gireceğini düşünüyorum bu bebeğin.
Alfa'nın yeni sürprizi. Adamlar yıllardır kış uykusunda gibilerdi, alfa romeo 4c acaba dedirtti. Giulia hamlesi ile Alfa geri dönüyor dedirtmeyi başardı. Alfa ile olan zayıf bağlarımı güçlendirmeyi tekrardan düşünebilirim.
son haberlere göre nurburgring'te bmw m3 ve bmw m4 geçmiş olan arabadır.

alfa romeo sanırım bu sefer başardı.
2016 Ocak ayında üretimine başlanacak olan arabaymış.
Testlerini merakla bekliyorum.
1530 kg ağırlığa sahip Giulia'nın ağırlık dağılımı 50:50 oranında. 3.0 litrelik turbo Ferrari motoru bu araç için 503 beygir güç üretiyor. Ağırlığın dengesi ve motorun güçü birleştiğinde motor kg başına 3 beygir güç üretiyor. Sadece bu değer bile bu aracın ne kadar performanslı olacağının işareti. 0-100 km hızlanması 3.9 saniye olan Giulia bu alandaki rakipleri Mercedes C63 AMG, BMW M3 ve Audi RS4 kadar iddialı.
İlkbahar'dan itibaren ülkemizde de satışa sunulacak olan canavar.
Bakalım fiyatlandırma nasıl olacak, satacak mı?
  • / 5
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri