• / 2
sürekli gelen, hiç gitmeyen zamdır. bugün gelen 16 kuruşluk zam ile benzinin litre fiyatı 4.88 olmuş durumda. buna kim nasıl dur diyecek bilmiyorum ama yakında otomobile binemeyeceğiz sanırım.
ben hep 50 tl'lik aldığım için bana koymayan zamdır.
Benizinin litresi İstanbul'da 4.83 olmuştur.
Oha oha oha ve oha diyorum. Yol yapıyorlar, yolu kullanmamız için para alıyorlar, yolda giderken harcadığımız yakıttan über bir para alıyorlar, o yola çıktığımız arabadan para alıyorlar, üstüne bir de tekrar haklı çıkıyorlar.
Hayır kime göre neye göre zam geliyor ben onu anlamadım? Globalde petrolün varil fiyatı hiç olmadığı kadar düşük seyrediyor?
Ülkeye yapılan köprüye, yola, hizmete göre gelen zam. Yapmayın kardeşim istemiyoruz valla biz çakıl taşları olan yoldan gidelim, denizi yüzerek geçelim ama benzini 5 liraya satmayın kardeşim.
Bana mini çakallık yaptırarak dün akşam benzin aldırtan zam, 7 lira kâr'a geçmişim wuhu.
Bu fiyatların sorumlularına buradan selam olsun.
İstasyonda bekleme zamanımızı azalttığı için iktidara teşekkür ettiğim hadise .

100 Lira lütfen diyene kadar benzin alma işlemi bitmiş oluyor . Teşekkürler Yeni Türkiye
Mesele 1.5-2 sene evvelinden bu yaza, yarıya inen varil fiyatlarını pompaya düzgün yansıtmayan yetkililer. Yoksa şuan varil fiyatları artmakta yani zam normal. Böyle giderse tavan gören varil fiyatlarına geldiğimizde litresini 5.15 liraya değil (bknz. Kış ayları 2015) 7-8 liraya alacağız. Yetmez devam!
Ocaklara incir ağacı dikmiştir. Dizel 3.2 tk iken ne güzeldi, ne güzeldi, ne güzeldiii...
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir