evet, şu anda içinde bulunduğum durumda. 16 yaşımdan beri ilk defa bu kadar uzun süredir otomobil kullanmadım ve nedense bunun hiç bir eksikliğini hissetmiyorum.

her şey şirin mi şirin citroen c1'imi satmam ile başladı, 2016 aralık'ta honda pcx 150 aldığım için bir süre otomobilsiz de idare edebilirim demiştim. bugün bir de farkettim ki 25 gündür otomobil kullanmamışım.

sanırım artık ihtiyaç olarak görmüyorum, o kadar benzin - kasko - sigorta parasını o trafikte gitmek için vermek artık mantıksız geliyor.

sanırım motosikletlisozluk açma vaktim gelmiş.

(bkz: swh)
merhaba ben dede! 20 yıldır bağımlıyım. Fakat 3 gündür temizim. Bu araba illetini bırakmaya çalışıyorum. Burada rehabilite olacağımı düşünüyordum ki tam tersi etki yapıyor.
otomobilci adam otomobil kullanır!
türkiyede yaşayan her otomobil severin yapması gereken eylem diye ısrarla söylediğim durum. günlük kullanım için scooter tarzı motosiklet alırsanız, zevk için alacağınız aracın yakıtını düşünmezsiniz. diğer türlü çok büyük çoğunlukta günlük kullanıma ayrı araba hobi için ayrı araba alacak bütçe yok. bu sebeple ortalama bir araç alınmaya çalışılıyor ki öyle bir araba da yok, bir araç hızlı ise ekonomik ve rahat değildir, ekonomik ise hızlı değildir. scooter tarzı bir motosiklet olduktan sonra isterseniz kütük gibi amortisörlü v8 motorlu bir araba alın, tabiki de MTV den yine canınız yanar ama bakım maliyeti, aracın eskimesi ve yakıt masrafınız her sene bir motosiklet parası çıkarır.
Merhaba, ben yaptıklarınızı yüzünüze vurduğum için sevmediğiniz sözlük yazarı. Buraya format ile ilgili birkaç laf sokmaya gelmiştim lakin baş entryde sözlük başındakileri görünce diyecek tek şey kalıyor: imam osurursa, cemaatin "yaptığına" laf olmaz...
(bkz: Arabalıforum)
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri