sabah 08:50 civarında gerçekleşmiş olan kazadır. metrobüs yoldan çıkarak d100'e giriyor ve ortalık savaş alanına dönüyor. bu işe kim dur diyecek çok merak ediyorum.

muhtemelen şoförün dalgınlığına denk geldi ya da çok yorgundu bilemiyorum. tek bildiğim bomboş yolda bile otomobil kullanamıyoruz, trafikte otomobil kullanmak bizim neyimize.

edit: şoföre saldırmış yolculardan biri. kazanın sebebi buymuş. wtf!
Şoförün yolcuyla tartışıp, yolcu tarafından tekme yiyince yoldan çıkmasıyla gerçekleşen kaza! Allahım sen sabır ver bize.. Acilen şehir hatları otobüslerine, şoför kabini yapılmalıdır. Yasa bu şekilde hazırlanmalı ve aksi takdirde ruhsatlar iptal edilmelidir.
şoföre vurmak suretiyle kıyamet gibi bir kazaya sebebiyet verilmiş. ulan siz neyin kafasını yaşıyorsunuz türk halkı? olayınız ne sizin?
Kaza anının görüntüleri ajanslara düşmeye başlamış.
İddialar doğruysa bir yolcu şoföre fiziki taarruzda bulunmuş, allah ıslah etsin diyorum, ne hale gelmiş insanlar. Onlarca can taşıyan bir aracın şoförüne müdahalede bulunmak ne demektir, bilinçli olarak cinayete sebep olmaktır bu.
Sabah sabah sıkışık bir yolda işine ailesine gitmek için yolda olan insanların üzerine metrobüs çıkma ihtimali bile var artık güzel ülkemde.
İnşallah altta kalan passatın şoförünün sağlığı yerindedir ve can kaybı olmaz.
Gelen duyumlara göre bir can kaybı yokmuş ama çok affedersiniz nasıl bir şerefsizlik hareket halindeki şoföre saldırmak ulan ya. Çok dövmek istiyorsan zorla durdurt arabayı ne bok yersen ye. Ulan hadi o da iş değil ama hareket halindeyken yapmak ne demek.
şöföre vuran barzo her kimse acilen cezasının verilmesi gerekir bu kadar insanın canına kast etmek nedir?
Bize, düşünme yeteneğinden yoksun insanlar ile yaşadığımızı gösteren kaza.

Hareket halindeki aracın sürücüsüne vurmak nedir abi ?
Gayet milliyetçi bir genç olarak ülkemi çok seviyorum ama ülkemi koca bir çöplüğe çevirdiğiniz için sizlerden nefret ediyorum. Yaşayan kimsenin can güvenliğinin olmadığı bir ülke nasıl ilerleyebilir nasıl kalkınabilir. Bunlar nasıl dehşet olaylar böyle yahu.
Tahammülsüz, mutsuz ve saygısız bir toplum olduk. Tesadüfen yaşıyoruz vallahi tesadüfen!
Araç içi görüntülere bakarsak, metrobüs şoförünün frene basmak ve aracı durdurmak yerine kendisine gelen darbeye karşılık vermeye çalışmasından dolayı kontrolü kaybetmesiyle yaşanan kazadır.
Saldırıda bulunan şahsı insan saymadığımdan ona söyleyecek sözüm yok.
Ancak şoför darbeyi aldığı an kazık fren yapsaydı bunlar yaşanmazdı.
23 Eylül 2016 Acıbadem Metrobüs Kazası Araç içi kamera görüntüleri
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri