Evet benim.

Korkuyorum ne yapayım, arabayla bile ne işkenceler çekiyoruz her gün defalarca kaza tehlikesi atlatıyoruz. Bende yıllardır motor almak isteyen biriyim, her tehlikeye düşüşümde ya motorun üstünde olsaydım diye düşünmeden edemiyorum. Dizel arabaya binmiyorum işe gidip geleyim diye aldığım araba bile benzinli baya ekonomikliğe uzak bir arabam var her gün o iğrenç trafiği (Erenköy-Maslak AOS) o arabayla çekiyorum ki kendisini çok severim yaksın nomissiz ne yapalım.

Öte yandan benim için hiçte ekonomik olmaz bu durum çünkü arabamı satmadan alırım eğer alırsam. E ne anladım bu işten o zaman. Benim haftaiçi 4 günüm İstanbulda geçiyor, geriye kalan günler iş için başka şehirde hatta gayette güzel bir ilçede oluyorum merkeze uzak mis gibi. Orada çoğu insan motora biniyor, insanlar motora çok alışkın ve dikkatli fakat ne trafik var ne de mesafeler çok uzak kısacası orada zaten araba sorun teşkil etmiyor benim için.

Arabayı satıp sadece motora binsem bittiğimin resmidir, perşembe gecesi İstanbuldan ayrılıp şehir dışına 300 km yol gidiyorum ve bunun aman kar yağıyor aman yağmur var aman çok soğuk gitmeyeyim diye bir mazereti olamaz gitmem şart. Birde arabaya bile şerit değiştirten rüzgarlara maruz kaldığım o yolda mümkün değil motorla gidebilmem.
tümünü gör
ilgili galeri