2018 yılında üretimine başlanması planlanan Ferrari modeli.
Yaklaşık olarak 150.000 pound gibi bir fiyata sahip olması beklenen Dino, ultra zenginlere değil sadece zenginlere hitap etmesi için üretilecek. alfa romeo giulia'da kullanılan 3 litrelik V6 motoru kullanmayı planlıyorlarmış. Bu arabanın üretiminde Ferrari, Bosch ile birlikte çalışıyorlarmış. Spy fotoları ferrari f458 kasasına sahip ama motor ve yürüyen Dino'ya ait.
6 silindir Ferrari ile hayallerimi yıkan otomobil olacaktır.
Tüm markalar artık tarzlarından ödün vermeye başladı, pazar payı için yapmayacakları şey kalmadı. Yakında 1 litre 3 silindirli Ferrari'ler görürüz artık.
2016 porsche 718'den sonra bir diğer 'halk için supersport' haberi.
Bu haberlere alışmakta fayda var daha da çok duymaya başlayacağız gibi görünüyor.
Ferrari'nin yeni 355'i olacaktır.Ama bu sefer 'satalım,parayı kıralım sonra tekrar devam ederiz' şeklinde değil,kalıcı bir genişleme görülecek Ferrari bandında.
www.otopark.com/2015/10/ferrari-uretim-kapasitesini-arttiriyor/
Bana kalırsa riskli bir hareket olmayan bir eylemin sonucu olan arabadır. Ferrari daha önce bir çok kez nispeten ucuz araçlar üretti, hatta rezil araçlar üretti ancak bunlar silinip gitti iyi araçları her zaman değerini korudu. Ferrari cephesinde korkulacak bir durum yaratmayacağı belli,üretilen hiç bir otomobil F40'ın prestijini veya koleksiyon değerini düşüremez.
giriş seviyesi ferrari.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri