Skoda Octavia'nın 2017 model yılı için makyajlanmış halidir.

Oldukça farklı ve birbirinden ayrık bir far tasarımını benimsemiştir. Bununla birlikte LED teknolojisine geçmiştir. Arka tarafta yeni far tasarımı ve yeni jantlar aracın görsel olarak değişimleridir.

Kabinde büyük farklılıklar yok. 9.2 inçlik dokunmatik ekran ve üç farklı infotaintment sistemi alınabiliyor.

Sürücü asistan sistemleri konusunda iddi şekilde bonkör davranılmoş. Kör nokta uyarı sistemi, yaya ve araç çarpışma uyarı sistemi gibi daha önce kullanılmamış sistemlere yer verilmiştir.

Motor seçenekleri olarak 1.0 lt TSI 115 bg'den başlayıp, 2.0 lt'lik 150 bg'lik dizele kadar uzanan seçenekler sunuyor. Şanzıman olaraksa DSG ve manuel alternatifleri kullanıcıların beğenisine sunulmuş.

Şimdilik vRS modeli içinse bir açıklama yapılmadı. İlk bakışta ön kısmın Skoda için biraz garip göründüğünü düşünüyorum. Hatta biraz eski, bir önceki Mercedes E Sınıfı'nı bile andırmadı değil sanki.
2011 Mercedes E serisiyle önden tıpatıp aynı olan otomobildir. Skoda octavia nın 2008 ve 2012 modellerine sahip oldum umarım kalite düşmez. şu an da aklımda 2017 1.6 tdi var bakalım hayırlısı
Bana w212 kasa mercedes e'yi andırmıştır
Aklıma ilk gelen cümle "Ne gerek vardı şimdi böyle bir harekete" oldu. Güzeldi yani eski hali (bkz: kaş yapayım derken göz çıkartmak).
Ön farları olmamış dediğim makyajlı Octavia'dır. Hadi farları böldün, ledleri niye iki parça fara uzatırsınki...
Ön farları görür görmez aklıma tek bir soru geldi: Sebebi neydi ki? Tamam skoda genelde dizaynlarıyla ön plana çıkan bir marka olmadı hiç ama gerçekten neyi amaçladılar bu makyajda çok merak ediyorum.
kliması acaba iyi çalışacak mı diye sordurtan otomobil.
Makyajlayarak o karizmatik fari cope atmislar. Olmamis.
İlk gördüğümde mercedes e class w212 e benzettiğim araçtır.Halbuki önceki hali çok daha özgündü.
Kedi gözüne benzemiş ve olmamış.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri