2016 istanbul park halk günü fiyatlarından 2017 yılında indirime gidilmiş fiyatlardır. sebebi çok belli; tüm pist günleri bomboş geçti, millet pistten soğudu. neyse zararın neresinden dönülse kardır diyorum ve fiyatları veriyorum.

130HP ve altı 100 TL 140 TL
130HP üzeri 250 TL 350 TL

iki kategori yapılmış; zenginler ve fakirler. çok daha net oldu, ben beğendim.
bir yıl boyunca fiyatlar konusunda boşuna diretmiş olan intercity yönetiminin geri vites yapması olayıdır.
136 hplik bmw 1 serilerini caydırıcı olan fiyatlandırma politikası. 150 yapaydınız limiti bence uygun beygir bandıydı.
90 bg aracıma yazılım yaptırma konusunda cesaretlendirmiştir. İyi fiyatlar bence.
İtiraz edilen beygir ayrımı durumu ortadan kalkmamış olsada en azından makul ve mantıklı sayılabilecek 2 kategori ve rakamlara inmiştir. Bu da yeterince büyük bir gelişme sayılır.
İllaki bu gibi sınıflandırmalar birilerinin canını sıkacaktı herkes aynı anda mutlu olamıyor tabi. Yinede fiyatlandırma makul seviyelere inmiş.

Bende 6 beygirim yüzünden üzülen tarafta oldum açıkçası @ucpedal 'ın entrysindeki kişi benim valla nokta atışı yapmış.
İstanbul Park gibi bir pist için 130 beygir altı ve üstü şeklinde bir kategorilendirme biraz komik olmuş. 130 beygiri bırakalım 200 beygirin altında olduğu halde pistin hakkını verebilecek kaç otomobil sayabiliriz ki? Formula 1 pisti olması amacıyla dizayn edilmiş bu pistte bu ayrımın en azından 180 beygir falan olması gerekirdi bence. Çünkü bu bandın altındaki araçların büyük kısmı aynı kalibrede sayılacak, piste dönük bir alt yapısı bulunmayan binek otomobillerden oluşuyor. Bu güçlerde olup pist için yeterli alt yapıya sahip olan otomobillerinde yaşı muhtemelen baya büyüktür zaten.
Ne kadar yolsak kardır mantığı devam ediyor piste gitmemeye devam dedirtir
şahincileri sevindirmiş haberdir. 130 beygirin altında kaç tane otomobil piste çıkıyor da bu sınıflandırmayı yaptınız çok merak ediyorum.
Beygir ayrımı her ne kadar saçma olsa da bu hali ile geçmiş fiyatlarına dönmüş ve 130hp altı araçlara kıyak geçilmiş gibi olmuş iyide yapılmış. Ben bu ayrımın amacının günlükte normal güçsüz araçlar süren kişilere pisti ucuzdan tattırmak olduğunu düşünüyorum ancak alınan hizmet aynı fiyatlar neden farklı sorusu kafalardan çıkamıyor haliyle.
250tl f1 pistinde araç kullanmak için gerçekten iyi bir fiyat, herkese araçlarının hiç bilmedikleri yönlerini görmek için gelmelerini tavsiye ederim.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri